Поштова адреса: вул. Віталія Матусевича,11,

м. Кривий Ріг, 50027, Україна

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

www.knu.edu.ua

Центр безперервної освіти

Центр безперервної освіти

(далі – Центр) є структурним підрозділом Криворізького національного університету».

Основні завдання Центру:

  • задоволення потреб громадян у набутті знань, умінь і навичок необхід-них для вступу до вищих навчальних закладів (курси підготовки до вступу до ВНЗ)
  • підвищення кваліфікації (компетенції), стажування з актуальних напрямів науки, техніки і економіки згідно замовлень підприємств, організацій, служб зайнятості населення
  • атестація щодо вільного володіння державною мовою
  • організація планової та системної профорієнтаційної роботи
  • Курси підготовки до вступу до вищих начальних закладів

У Криворізькому національному університеті постійно працюють курси підготовки до вступу до вищих начальних закладів у відповідності до програм зовнішнього незалежного оцінювання якості знань за всіма предметами.

Метою підготовчих курсів є якісна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень в Українському центрі якості освіти випускників, що мають повну загальну середню освіту.

Діяльність підготовчих курсів спрямована на те, щоб за порівняно короткий період підняти рівень знань слухачів, надати їм можливість оволодіти новими знаннями, систематизувати вже набуті, розвинути свої здібності та отримати віру в себе.

Навчальний процес на підготовчих курсах організовується відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Закону України «Про освіту», Положення про підготовчі курси ДВНЗ «Криворізький національний університет», Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України, Правил прийому до ДВНЗ «Криворізький національний університет» у поточному році та інших чинних нормативно-правових документів.

Навчальний процес проводиться за базовими програмами, узгодженими з програмами для вступників до вищих навчальних закладів України, які враховують специфіку вимог вступних екзаменів та зовнішнього незалежного оцінювання.

Слухачам, які успішно закінчили підготовчі курси при умові вступу до Криворізького національного університету додаються додаткові бали

Організація навчального процесу на курсах забезпечує слухачів системою знань, які дають можливість не тільки вступити їм до університету, але й успішно в ньому навчатися.

Набір слухачів на курси підготовки до вступу до вищих навчальних закладів

Шановні майбутні вступники!

Державний вищий навчальний заклад

«КРИВОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ»

оголошує:

набір слухачів на курси підготовки до вступу до вищих навчальних закладів за програмами зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти з навчальних предметів: українська мова та літератураматематика, історія України, фізика, хімія, біологія, географія, іноземна мова (за вибором).

Початок занять з 1 жовтня 2018 року

Комплектація груп слухачів на курси відбувається з початку кожного місяця.

Термін навчання на підготовчих курсах від 7 до 3 місяців.

Успішне закінчення підготовчих курсів дозволить слухачам при вступі до Криворізького національного університету отримати додаткові бали

Заняття проводяться у головному корпусі ДВНЗ «Криворізький національний університет» за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11: у суботу з 900 та у будні дні з 1700

Слухачі особисто подають:

  • заяву, у якій вказують вибрані предмети;
  • ксерокопію паспорта і ідентифікаційного коду або свідоцтва про народження;
  • ксерокопію паспорта і ідентифікаційного коду одного з батьків.

Довідки: (056) 409-78-48, адреса: 50027, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11, кімн. № 224.

Підвищення кваліфікації

У системі перепідготовки та підвищення кваліфікації організовуються курси підвищення кваліфікації для працівників підприємств, в тому числі на замовлення міського центру зайнятості та управління освіти і науки міськвиконкому за усіма спеціальностями Криворізького національного університету. Після їх завершення видається свідоцтво державного зразка.

Університет має досвід підвищення кваліфікації фахівців не тільки в стінах навчального закладу, а й безпосередньо на підприємствах і не лише в нашому місті, а й в інших регіонах України. Працівники таких підприємств, як: ПАТ «Арселорміттал Кривий Ріг», ПАТ «ІНТЕРПАЙП Новомосковський трубний завод», ПАТ «Нікопольський завод феросплавів», «Школа бригадирів» ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет», ПАТ «Центральний гірничо- збагачувальний комбінат», Криворізький експертно- технічний центр, ПАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат», Криворізький завод ПАТ «Хальдельбергцемент Україна», ЗАТ «Сентравіс продакшн юкрейн»

(м. Нікополь), ДП» «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» (м. Жовті Води), ПАТ «Дніпрогаз», ТОВ «Інтерпайп нікотьюб» (м. Нікополь), ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат», ПАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат», ПАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» та інші пройшли підвищення кваліфікації та отримали свідоцтва державного зразка.

ДВНЗ «Криворізький національний університет» є уповноваженим вищим навчальним закладом, що проводить атестацію осіб, які вступають на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою і має право видавати посвідчення встановленого зразка.

Атестація щодо вільного володіння державною мовою

Криворізький національний університет проводить атестацію та видачу посвідчення щодо вільного володіння державною мовою

Загальна інформація

Криворізький національний університет є уповноваженим вищим навчальним закладом, що проводить атестацію осіб, які вступають на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою і має право видавати посвідчення встановленого зразка відповідно до затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року №301 «Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою».

Нормативні документи

1. Закон України «Про державну службу» http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/889-19.

2. Постанова Кабінету Міністрів України № 301 http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249955971.

3. Наказ ДВНЗ «КНУ» «Про створення атестаційної комісії» для атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Наказ про створення атестаційної комісії. (наказ №220 від 12 червня 2017р.)

Порядок реєстрації на участь в атестації

Реєстрація на участь в атестації відбувається у Криворізькому національному університеті відповідно до «Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №301 від 26.04.2017 року.

Для проходження атестації особа, яка претендує вступити на державну службу, подає заяву на ім’я ректора університету (Заява).

Особа, яка бажає пройти атестацію, може подати заяву будь-яким зручним для неї способом:

1. Надіслати електронною поштою на адресу: dvnzknu.cpkpu@gmail.com

2. Подати особисто за адресою:

Державний вищий навчальний заклад «Криворізький національний університет», вул. Віталія Матусевича, 11, корпус 1, ауд. 224, м. Кривий Ріг

тел. 056-409-78-48

Атестаційна комісія розглядає подану заяву впродовж двох робочих днів після отримання і повідомляє на електронну адресу, вказану особою, яка бажає пройти атестацію, про допуск до участі в атестації, а також час і місце її проведення.

Приймання заяв закінчується за дві доби до дати, визначеної графіком атестації (у разі проходження атестації в групі).

Після завершення реєстрації секретар комісії повідомляє особу, що подала заяву, про кількість учасників атестаційної сесії (максимально можлива кількість учасників – 5 осіб). Оплату за атестацію особа здійснює залежно від кількості учасників атестаційної сесії і подає квитанцію про оплату в день атестаційної сесії до початку письмової атестації.

Учасник атестації повинен обов’язково мати при собі документ, який посвідчує його особу та підтверджує громадянство України, і прибути у визначені атестаційною комісією час і місце (згідно з графіком атестаційної сесії) для проходження атестації.

Посвідчення вручають учасникам, які успішно пройшли атестацію у ДВНЗ «КНУ»

Порядок реєстрації на отримання посвідчення

Особа, яка вільно володіє державною мовою і може підтвердити це одним із таких документів:

- документи державного зразка про загальну середню освіту, видані до 2000 року, з оцінкою «5» за вивчення української мови;

- документи державного зразка про загальну середню освіту, видані після 2000 року, з балом про підсумкову державну атестацію з української мови не менше 10;

- диплом молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста), бакалавра, магістра (спеціаліста) з відповідним додатком з оцінкою «відмінно» за вивчення української мови;

- диплом бакалавра, магістра (спеціаліста) за спеціальностями українська мова та література; українська мова та література і іноземна мова; філологія – може звернутися до атестаційної комісії із заявою про видачу посвідчення без проходження атестації (пункт 56 «Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою»). До заяви потрібно додати копії документа про відповідний рівень освіти та усі необхідні додатки до нього. При цьому оплачується тільки вартість самого посвідчення.

Заповнити реєстраційну заяву

Порядок атестації

Порядок проходження атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою

Учасник атестації повинен прибути для проходження атестації у день, час та місце, які визначила атестаційна комісія, і мати при собі документ, що засвідчує особу та підтверджує громадянство України.

До проходження атестації допускають осіб, які своєчасно подали заяву щодо проходження атестації та здійснили оплату послуг за участь в атестації.

Атестація відбувається у два етапи:

1) у письмовій формі, яка включає:

- письмове завдання з використанням технології тестування;

-  письмовий переказ тексту з фахових питань;

2) усній формі, яка передбачає ділову розмову за визначеним сценарієм (за визначеною атестаційною комісією темою).

Час виконання завдання у письмовій формі (тестове завдання та переказ) – 60 хвилин.

Атестація в усній формі розпочинається не раніше як через 60 хвилин і не пізніше ніж 120 хвилин після закінчення атестації в письмовій формі.

Час проходження атестації для кожного її учасника в усній формі до 45 хвилин, з яких 20 хвилин відводиться на ділову розмову за визначеним сценарієм (у тому числі 5 хвилин на підготовку) та не більше ніж 25 хвилин – на повідомлення-презентацію (у тому числі 15 хвилин на підготовку)

За результатами атестації у письмовій та усній формах комісія ухвалює рішення про видачу учасникові, який успішно пройшов атестацію, посвідчення щодо вільного володіння державною мовою.

Проходження атестації можливе як індивідуально, так і в групі (залежно від кількості поданих заяв).

Зразки тестових завдань та перелік тем і сценаріїв

Зразки тестових завдань, тем та сценаріїв для проведення співбесіди http://nads.gov.ua/page/zrazky-testovyh-zavdan-tem-ta-scenariyiv-dlya-provedennya-spivbesidy

 

Графік проведення атестаційних сесій для атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою у IІІ кварталі 2018 року 

Дата проведення

Час проведення

Місце проведення

 1

20.07.2018

з 1400

вул. Віталія Матусевича, 11, корпус 1, ауд. 422

 2

27.07.2018

з 1400

вул. Віталія Матусевича, 11, корпус 1, ауд. 422

 3

01.08.2018

з 1400

вул. Віталія Матусевича, 11, корпус 1, ауд. 422

 4

29.08.2018

з 1400

вул. Віталія Матусевича, 11, корпус 1, ауд. 422

 5

05.09.2018

з 1400

вул. Віталія Матусевича, 11, корпус 1, ауд. 422

 6

12.09.2018

з 1400

вул. Віталія Матусевича, 11, корпус 1, ауд. 422

 7

19.09.2018

з 1400

вул. Віталія Матусевича, 11, корпус 1, ауд. 422

 8

26.09.2016

з 1400

вул. Віталія Матусевича, 11, корпус 1, ауд. 422

  1. Атестаційні сесії за потреби можуть проводитися за індивідуально визначеним графіком.

2. Початок проведення атестаційної сесії з 1400 год. за адресою:

- м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11, корпус 1, ауд. 422.

3. Оприлюднення результатів атестаційної сесії відбувається у той же день.

4. Усі зміни та можливу додаткову інформацію буде оприлюднено на сайті університету в розділі «Атестація претендентів на посаду держслужбовця щодо вільного володіння державною мовою».

Інформація для представників ГО

Витяг з «Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 301:

п.13. Під час проведення атестації, крім учасників атестації, голови, членів та секретаря атестаційної комісії, за рішенням керівника уповноваженого навчального закладу можуть бути присутні представники громадських об’єднань, що провадять свою діяльність згідно із Законом України «Про громадські об’єднання».

Для участі у засіданні атестаційної комісії представникам громадських об’єднань необхідно звернутися з письмовою заявою до керівника уповноваженого вищого навчального закладу не менш як за п’ять календарних днів до початку проведення атестації.

п.14.Особи, присутні під час проведення атестації, повідомляють керівникові уповноваженого вищого навчального закладу про випадки порушення порядку її проведення.

п.15. Втручання у роботу атестаційної комісії не допускається.

Вартість послуги з проведення атестації щодо вільного володіння державною мовою для однієї особи складає:

Кількість осіб у групі

Вартість

1

1148 грн. 16 коп.

5

705 грн. 47 коп.

 Оплату за послуги з проведення атестації щодо вільного володіння державною мовою здійснювати за реквізитами: Реквізити для оплати.

 Профорієнтаційна робота

Криворізьким національним університетом проводиться системна планова профорієнтаційна робота серед випускників загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, на підприємствах, в організаціях міста та області.

Профорієнтаційна робота планується та здійснюється всіма підрозділами університету.

Профорієнтаційна робота  проводиться згідно з Положенням про профорієнтаційну роботу ДВНЗ «Криворізький національний університет», договором про співпрацю між міським Управлінням освіти і науки виконкому міської ради та університетом, планом, окремими графіками проведення профорієнтаційних заходів факультетів та кафедр університету з учнями загальноосвітніх закладів міста, згідно з наказом «Про удосконалення профорієнтаційної роботи в університеті», відповідно з розподілом та складається з різних напрямків.

КОНТАКТНА  ІНФОРМАЦІЯ:

м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11, корпус 1, каб. № 224

E-mail: dvnzknu.cpkpu@gmail.com, телефони: (056) 409-78-48

 

Єдина Країна! Единая Страна!