Поштова адреса: вул. Віталія Матусевича,11,

м. Кривий Ріг, 50027, Україна

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

www.knu.edu.ua

Сучасне життя факультету

Творча співпраця з компанією «Monitoring GPS»

Для забезпечення навчального процесу та практичного закріплення знань та умінь студентів транспортного факультету з вивчення дисципліни «Навігаційне обладнання транспортних засобів», кафедрою автомобільного транспорту було підписано договір про творчу співпрацю з компанією «Monitoring GPS».

За рахунок цього всі студенти транспортного факультету починаючи з 2017-2018 н.р. під час вивчення та виконання практичних робіт з дисципліни «Навігаційні системи на транспорті» отримують доступ до он-лайн ресурсів компанії «Monitoring GPS» для моніторингу в реальному часі за маршрутами руху та експлуатаційним показниками легкових та вантажних автомобілів, будівельної та сільськогосподарської техніки на території України та Європи.

Компанія «Monitoring GPS», працює на ринку послуг транспортної телематики України з 2007 року і є профільним оператором в області віддаленого контролю за рухомими об'єктами. Її спеціалісти займаються розробкою програмно-апаратних рішень GPS-Моніторинга під стандартні та специфічні завдання кожного клієнта, а також здійснюють монтаж систем по всій території України.

Викладачі та студенти кафедри автомобільного транспорту транспортного факультету ДВНЗ «КНУ» висловлюють щиру подяку керівнику ТОВ «Моніторинг Джи Пі Ес» в особі директора Іванова Юрія Борисовича за надану можливість використовувати програмний продукт в навчальному процесі. ФОТО

Співпраця з компанією «Ant Logistics» («Мурашина логістика»)

Для забезпечення навчального процесу та практичного закріплення знань та умінь студентів транспортного факультету з вивчення дисциплін «Навігаційне обладнання транспортних засобів», «Методи та алгоритми прийняття рішень на транспорті», «Сучасні інформаційні комп'ютерні технології на транспорті» кафедрою автомобільного транспорту підписано договір про творчу співпрацю з компанією «Ant Logistics» («Мурашина логістика»).

Починаючи з 2017-2018 н.р. усі студенти транспортного факультету отримують доступ до web-додатку «Мурашина логістика» для вивчення планування оптимальних маршрутів руху та доставки, автоматизації транспортної логістики.

Викладачі та студенти кафедри автомобільного транспорту транспортного факультету ДВНЗ «КНУ» висловлюють щиру подяку директору з розвитку он-лайн сервісу «Мурашина логістика» компанії «Ant  Logistics» в особі О.П.Матвійчука за надану можливість використовувати програмний продукт у навчальному процесі. ФОТО

Ознайомча екскурсія в ТОВ «АвтоЕнтерпрайз»

Студенти транспортного факультету побували на ознайомчій екскурсії в ТОВ «АвтоЕнтерпрайз» (АutoЕnterprise) на території ТРЦ «Юніон».

Компанія «АutoЕnterprise» є беззаперечним лідером з продажу електрокарів та встановлення зарядних станцій по всій території України з розповсюдженою мережею дилерських представництв. Станом на середину 2017 року було встановлено 800 зарядних станцій, потужністю від 7 до 55 кВт для зарядки електрокарів.

В рамках екскурсії, дилер з продажу електрокарів у місті Кривий Ріг, Старіцин Віталій Вікторович розповів про специфіку електричного та електронного обладнання, а також особливості експлуатації електромобілів на представлених електрокарах Nissan Leaf та Ford Focus. Крім цього студентів познайомили з сучасними вимогами до професійного рівня фахівців у сфері продажу, експлуатації та ремонту електрокарів.

По закінченні екскурсії усім присутнім студентам було проведено тест драйв на автомобілі Nissan Leaf, завдяки чому вони особисто змогли оцінити відмінність тягово-швидкісних та ходових властивостей в порівнянні з автомобілями оснащених традиційними двигунами внутрішнього згоряння.

Під час другої екскурсії студентам було представлено електромобіль Tesla Model S Р85+. В.В.Старіцин розповів про особливості електричної трансмісії, роботу акумуляторної батареї та автопілота. Крім цього були висвітлені питання сертифікації електромобілів в Україні.

По закінченні екскурсії студентам було проведено тест драйв на автомобілі Tesla Model S Р85+. Крім розкішного інтер’єра та безшумної роботи силового агрегату, вони змогли оцінити неперевершені та незабутні відчуття динаміки електрокара – розгін до 100 км/год за 4,2 с.

02Викладачі та студенти транспортного факультету висловлюють щиру подяку компанії «АutoЕnterprise» в особі Старіцина В.В. дилера в Криворізькому регіоні за надану можливість проведення екскурсії. ФОТОАЛЬБОМ

 

Відкриття сучаної аудиторії для навчання по роботі із новою технікою Caterpillar

http://www.zeppelin.ua/about/news/otkrytie-sovremennogo-klassa-dlya-obucheniya-molodykh-spetsialistov-po-rabote-s-novoy-tekhnikoy-cate/

http://www.0564.ua/news/404362

Єдина Країна! Единая Страна!