Поштова адреса: вул. Віталія Матусевича,11,

м. Кривий Ріг, 50027, Україна

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

www.knu.edu.ua

З давніх часів людству  відоме значення фізичної культури в зміцненні здоров’я та в боротьбі з передчасною старістю. Ще Гіппократ, Клавдій Гален, Авіценна відзначали нагальну необхідність фізичних вправ для збереження та подовження життя.

         За роки свого існування кафедрою накопичений багатий методичний досвід в організації процесу фізичного виховання студентів. Змінилося ставлення до процесу фізичного виховання в країні взагалі і в нашому університеті зокрема. Значне скорочення академічних годин з фізичного виховання боляче вдарило і дуже негативно позначилося на фізичному розвиткові та здоров’ї студентської молоді. Значно упав рівень вищої спортивної майстерності наших студентів. Якщо раніше студенти нашого університету приймали участь в змаганнях, навіть світового рівня, то зараз вище рівня міських змагань приймають участь тільки студенти секції важкої атлетики за власні кошти.

Попри все – кожного року колектив проводить практичну конференцію в підтвердження наукового підходу до навчально-тренувального та виховного процесу молоді. 

         Окрім академічних занять колектив кафедри проводить значну спортивно-масову та просвітницько-виховну роботу зі студентами університету.

З метою залучення студентів до занять спортом в університеті створені та працюють секції з баскетболу, волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики. важкої атлетики, греко-римської боротьби, міні-футболу. Студенти-спортсмени нашого університету приймають участь у змаганнях самих високих рівнів. З метою популяризації спорту серед студентської молоді та в якості наглядної агітації на кафедрі створені стенди найкращих спортсменів  ДВНЗ «КНУ» –  випускників минулих років.

Викладачі кафедри систематично проводять бесіди зі студентами університету про виховання у них потреби у веденні здорового способу життя та про згубний вплив на організм шкідливих звичок.

На кожному факультеті з числа викладачів кафедри фізичного виховання працюють (на громадських засадах) відповідальні за спортивно-масову  роботу, які проводять певні заходи щодо підготовки та організації збірних команд факультетів для участі у спартакіадах  ДВНЗ «КНУ»  „Першокурсник” та серед збірних команд факультетів. На кожному факультеті створені спортивні стенди, на яких висвітлюється поточна інформація про спортивні досягнення кращих спортсменів даного факультету.

Велика увага також приділяється здоров’ю викладачів і співробітників. Для підтримання працездатності на належному рівні, для профілактики професійних захворювань, з метою підняти настрій працівникам університету, їм надається можливість займатися у спортивних секціях під керівництвом досвідчених фахівців. І як результат досягнень у спорті – проводиться спартакіада для викладачів і співробітників «Бадьорість та здоров’я».

         Отже, запрошуємо всіх бажаючих до нашої пречудової спортивної бази – підвищити свою кваліфікацію, оздоровитися, набути необхідних навичок і знань, отримати задоволення від спортивних перемог та участі в різноманітних заходах спортивного життя університету, які проводить колектив кафедри фізичного виховання.

 

Єдина Країна! Единая Страна!