Поштова адреса: вул. Віталія Матусевича,11,

м. Кривий Ріг, 50027, Україна

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

www.knu.edu.ua

Транспортний факультет

 

Транспортний факультет було створено у 1993 році. До складу факультету входять кафедри:

  • Кафедра автомобільного транспорту
  • Кафедра вищої математики
  • Кафедра філософії і соціальних наук
  • Кафедра фізичного виховання

За час існування факультету підготовлено 780 спеціалістів за фахом «Інженер-механік», із яких 234 отримали дипломи з відзнакою.

Викладачі факультету багато уваги приділяють якості підготовки фахівців для транспортної промисловості, домінуючої у нашому регіоні. Факультет підтримує тісні зв’язки з заводами, гірничо-збагачувальними комбінатами й шахтами. На Північному гірничо-збагачувальному комбінаті створено філію кафедри «Автомобільного транспорту». З метою підвищення фахової підготовки майбутніх інженерів-механіків на факультеті створено «Авто центр», до складу якого входять ремонтні майстерні й автомобільні курси, майбутні спеціалісти закріплюють теоретичні знання, набувають досвіду ремонту й обслуговування автомобілів, мають можливість отримати робітничу професію водія.

На кафедрах факультету діють дві наукові лабораторії: лабораторія експлуатаційних матеріалів й автомобільних двигунів, в яких студенти і викладачі мають змогу проводити дослідницькі роботи.

Факультет очолює кандидат технічних наук, доцент Едуард Августович Крейсман, який є спеціалістом у галузі автомобільного транспорту.

Налагоджуються відносини з іноземними фірмами-виробниками великовантажних кар’єрних автосамоскидів: БелАЗ, Caterpillar, Komatsu тощо. Передбачається подальше розширення співробітництва з їх науковими школами.

Усі бажаючі робити у автомобільній галузі запрошуються на навчання до нашого факультету.

 

Спеціальності

Сучасне життя факультету

Брошура транспортного факультету

Телефон: (056) 409-78-43, 409-78-40

e-mail: dekan_tf@knu.edu.ua

28 листопада 2014 р. представник Криворізького національного університету, завідувач кафедри автомобільного транспорту Монастирський Ю.А. прийняв участь в урочистостях з нагоди пуску в експлуатацію кар’єрного автосамоскиду БЕЛАЗ-75306 вантажопідйомністю 220 т.

Єдина Країна! Единая Страна!