Поштова адреса: вул. Віталія Матусевича,11,

м. Кривий Ріг, 50027, Україна

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

www.knu.edu.ua

Транспортний факультет

 Транспортний факультет було створено у 1993 році. До складу факультету входять кафедри: «Автомобільного транспорта», «Підйомно-транспортних машин», «Історії та українознавства» та «Фізичного виховання» на яких працюють п’ять докторів технічних наук, професорів, 13 кандидатів наук, доцентів, 17 старших викладачів, 11 асистентів та чотири лаборанти.

За короткий час існування факультету підготовлено 780 спеціалістів за фахом «Інженер-механік», із яких 234 отримали дипломи з відзнакою.

Викладачі факультету багато уваги приділяють якості підготовки фахівців для транспортної промисловості, домінуючої у нашому регіоні. Факультет підтримує тісні зв’язки з заводами, гірничо-збагачувальними комбінатами й шахтами. На Північному гірничо-збагачувальному комбінаті створено філію кафедри «Автомобілі та автомобільне господарство». З метою підвищення фахової підготовки майбутніх інженерів-механіків на факультеті створено «Авто центр», до складу якого входять ремонтні майстерні й автомобільні курси, майбутні спеціалісти закріплюють теоретичні знання, набувають досвіду ремонту й обслуговування автомобілів, мають можливість отримати робітничу професію водія.

На кафедрах факультету діють дві наукові лабораторії: лабораторія експлуатаційних матеріалів й автомобільних двигунів, в яких студенти і викладачі мають змогу проводити дослідницькі роботи.

Факультет очолює кандидат технічних наук, доцент Едуард Августович Крейсман, який є спеціалістом у галузі автомобільного транспорту.

Налагоджуються відносини з іноземними фірмами-виробниками великовантажних кар’єрних автосамоскидів: БелАЗ, CATERPILAR, KOMATSU тощо. Передбачається подальше розширення співробітництва з їх науковими школами.

Усі бажаючі робити у автомобільній галузі запрошуються на навчання до нашого факультету.

 

Спеціальності

Сучасне життя факультету

Брошура транспортного факультету

Телефон: (056) 409-78-43, 409-78-40

e-mail: dekan_tf@knu.edu.ua

28 листопада 2014 р. представник Криворізького національного університету, завідувач кафедри автомобільного транспорту Монастирський Ю.А. прийняв участь в урочистостях з нагоди пуску в експлуатацію кар’єрного автосамоскиду БЕЛАЗ-75306 вантажопідйомністю 220 т.

Єдина Країна! Единая Страна!