Поштова адреса: вул. Віталія Матусевича,11,

м. Кривий Ріг, 50027, Україна

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

www.knu.edu.ua

Новини гірничого факультету

МАЙБУТНІ ШАХТОБУДІВЕЛЬНИКИ ЗНАЙОМИЛИСЯ З КЗРК

У першій декаді серпня група студентів гірничого факультету КНУ, які навчаються за спеціальністю «Шахтне і підземне будівництво» відвідали з Криворізький залізорудний комбінат. Професія гірничого інженера-будівельника є такою, яка була і буде однією з найбільш затребуваних і привабливих. Це зумовлено тим, що освоєння багатств земних надр, підземне і промислове будівництво – серед актуальних пріоритетних завдань сучасної цивілізації.

Супроводжував студентів, які перейшли на третій курс, асистент кафедри будівельних геотехнологій Сергій Сєргєєв. Екскурсія мала навчально-ознайомчу мету, адже після закінчення курсу (майже через рік) майбутні шахтобудівельники мають пройти виробничу практику на робочих місцях гірничорудних підприємств.

Знайомство з Криворізьким залізорудним комбінатом розпочалося з відвідування його учбово-курсового центру. Студенти дізналися про виробничу діяльність підприємства, а потім їх увазі було запропоновано фільм про життя комбінату та кілька учбових фільмів, де демонструвалася робота сучасного обладнання світових виробників гірничопрохідницької техніки, яка, до речі, працює і на підземних горизонтах ПАТ «Кривбасзалізрудком».

За тим слово взяла начальник відділу по роботі з молоддю, член координаційної ради з питань промислового туризму виконкому Криворізької міськради Василина Котович. Вона детально ознайомила присутніх із цікавим та насиченим життям комбінатівської молоді, структурою молодіжної ради, соціальними гарантіями, яких дотримуються на підприємстві. Василина Юріївна повідомила, що в рамках екскурсій з промислового туризму на
комбінаті вже побували не лише наші співвітчизники, а й громадяни Ізраїлю, США, Швеції.

Після короткого інструктажу з техніки безпеки, розділившись на дві групи, які супроводжували провідні інженери УКЦ, студенти відвідали навчальний полігон центру. Тут вони мали можливість ознайомитися з виробничими процесами, які проходять на підземних горизонтах підприємства, та гірничою технікою, що на них працює.

Але найцікавіше було попереду. Через день студенти прибули на шахту «Тернівська». Після короткого знайомства вони пройшли медичний
огляд, прослухали інструктаж із техніки безпеки, а потім  з’їхали на відмітку 1425 метра. Кілька сот метрів пройшли по головному квершлагу горизонту, що будується. На шляху до позначки 1500-го екскурсанти побачили, як навантажувально-доставочна машина заповнювала гірничою масою кузов рудовоза, а далі, у самому низу, оглянули бурову каретку.

Щоб враження майбутніх гірників були більш повними, їм запропонували подивитися на розвантаження партії руди на перекидачі видобувного горизонту 1350 метра. Звичайно, студенти радо погодилися. Їх цікавило все: робота механізмів, вентиляція, вологість… Щохвилини до шахтобудівельників зверталися із запитаннями, на які отримували вичерпні відповіді.

Студенти отримали масу позитивних вражень від екскурсії.

Ярмарок вакансій на гірничому факультеті

16 травня в аудиторіях гірничого факультету КНУ відбувся «Ярмарок вакансій». В черговий раз випускники КНУ могли ознайомитися з діяльністю представлених компаній, підприємств і організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування.
Найбільш представницький «десант» був з ПАТ «Крівбасзалізрудком», давнього партнера гірничого факультету. На зустріч приїхали 9 осіб з різних структурних підрозділів підприємства на чолі з начальником відділу кадрів комбінату.
На заході виступили Олена Мороз - в.о. начальника бюро розвитку персоналу ПАТ «Кривбасзалізрудком», яка розповіла про умови роботи на комбінаті, соціальному пакеті, що надається працівникам, дозвіллі молоді, який організовує для них відділ по роботі з молоддю комбінату і інше.
Також виступив Олександр Агеєнко - помічник начальника Державного воєнізованого гірничорятувального загону Державної служби України з надзвичайних ситуацій, який розповів про традиції у загоні, роботу по забезпеченню безпеки праці гірників, яку виконують гірничорятувальники, серед яких багато випускників нашого університету.
Загалом, зустріч була цікавою та плідною як для студентів, так і для роботодавців.

Навчання активу факультету.

З 24 по 28 квітня студенти гірничого факультету приняли участь у роботі міжнародного молодіжного табору WorldCamp 2016. Метою відвідання цього табору є покращення лідерського майбутнього через розширення світогляду, формування нестандартних способів мислення, твердої життєвої позиції, відповідальності, здорового способу життя. У таборі молодь відвідала лекції лідерів суспільства, лекції інтелектуального розвитку, подивилась презентації культур світу, була на екскурсії містом, взяла участь у спортивних змаганнях та відвідала майстер-класи (так звані Академії) з: самооборони, корейської мови, каліграфії, танців, першої медичної допомоги, а також World Discovery. Це дуже безцінний досвід для наших студентів, то бажаємо усім й надалі розвиватися та покращувати свої навички.

Святкування річниці Перемоги

Студенти та викладачі гірничого факультету прийняли активну участь в урочистостях з нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги.

Кращим з них була довірена честь стояти 9 травня у почесній варті біля вічного вогню, що у Металургійному районі на вулиці Українських воїнів.

Урочистий мітинг та покладання квітів відбулися також 6 травня біля пам'ятної стели студентам, викладачам і співробітникам КГРІ, загиблим на фронтах другої світової війни, що встановлена біля корпусу №2 на вул. Пушкіна.

 Студентський Антикорупційний форум

15 квітня у Криворізькому Економічному Інституті відбувся Всеукраїнський Студентський Антикорупційний форум, в якому прийняли участь студенти і нашого факультету.На цьому заході понад п’ятдесят студентів-активістів різних вишів міста змогли дізнатися про дієві механізми боротьби з корупцією в навчальних закладах.
Представники Антикорупційного бюро Микита Андрєєв та Олександра Новик поділилися з аудіторією корисною інформацією та прикладами з власної практики по боротьбі з корупційними схемами в ВНЗ.
Організаторами цього форуму в Кривому Розі є студентка КЕІ Аліна Кузьмич та студент Гірничого факультету КНУ Андрій Швед.
Фотографии в альбоме https://vk.com/album-102159212_230553077

Студентська весна - 2016

31 березня о 14:30, у Палаці молоді і студентів відбувся концерт "Студентська весна - 2016" гірничого факультету.

Актив факультету, під керівництвом студентської ради факультету, старанно готувався до цього дня, створювали неймовірні ідеї, декорації та захоплюючий сценарій.
     Наші студенти показали таланти у вигляді пісень, танців, акробатичніх трюків, та навіть силові вправи, які дійсно вразили глядачів.
     Тепер усі чекатимуть висновки журі, 22-го квітня, будуть оголошені результати конкурсу. Очікуємо на найкращі показники від нашого факультету.
      Усім студентам хочеться сказати: "Якщо тобі студентське життя здається нудним, тоді запрошуємо Вас до студентського активу факультету, в якому ви зможете проявити себе, та відкрити щось нове у себе. Адже кожна людина в чомусь талановита, та саме ми зможемо Вам допомогти відкрити це у собі."

Більш докладно дивіться на сайті: https://vk.com/gf_knu?w=wall-102159212_219

 

Високо тримаємо прапор університету (березень 2016 р.)

Сучасній гірничій техниці – зелене світло (березень 2016)

Достойна оцінка студентської праці (березень 2016)

Розробляємо стратегію розвитку міста (лютий 2016)

Друга вища освіта - це можливість стати справжнім професіоналом і зайнятися улюбленою справою  (лютий 2016 р.)

Наука - справа молодих  (лютий 2016 р.)

Відкриті двері гірничого факультету  (січень 2016 р.)

Питання «Ким бути?» - допоможе вирішити університет  (грудень 2015 р.)

Єдина Країна! Единая Страна!