Поштова адреса: вул. Віталія Матусевича,11,

м. Кривий Ріг, 50027, Україна

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

www.knu.edu.ua

Культурне життя

Студентська весна - 2016

31 березня о 14:30, у Палаці молоді і студентів відбувся концерт "Студентська весна - 2016" гірничого факультету.

Актив факультету, під керівництвом студентської ради факультету, старанно готувався до цього дня, створювали неймовірні ідеї, декорації та захоплюючий сценарій.

Наші студенти показали таланти у вигляді пісень, танців, акробатичніх трюків, та навіть силові вправи, які дійсно вразили глядачів.
Тепер усі чекатимуть висновки журі, 22-го квітня, будуть оголошені результати конкурсу. Очікуємо на найкращі показники від нашого факультету.
  Усім студентам хочеться сказати: "Якщо тобі студентське життя здається нудним, тоді запрошуємо Вас до студентського активу факультету, в якому ви зможете проявити себе, та відкрити щось нове у себе. Адже кожна людина в чомусь талановита, та саме ми зможемо Вам допомогти відкрити це у собі."

Більш докладно дивіться на сайті:
https://vk.com/gf_knu?w=wall-102159212_219 

Ми спитали про враження від виступу Єгора Савенко, учасника студентської весны, студента группи ГР-14-2:
- Єгор, скажіть будь ласка, які ваші враження, емоції та що саме складного є у студентській весні?
- Найскладніше у всій студентській весні були підготовка, декорації, сценарій, номери, адже треба було зробити це якісно та на високому рівні, а це не дуже легко.
  Щоб все це організувати треба злагоджена командна робота, та дуже багато терпіння.Після усіх зусиль я зрозумів що воно того варте тому що, це нові знайомства, нові можливості, та дуже багато нових вражень.

Єдина Країна! Единая Страна!