Поштова адреса: вул. Віталія Матусевича,11,

м. Кривий Ріг, 50027, Україна

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

www.knu.edu.ua

Ковбик К.М.

Ковбик Костянтин Михайлович

Дата народження : 9 січня, 1993 року.

Працюю над дисертацією на тему: "Вплив обводнення масиву на показники БВР,випуску і доставки в умовах високого гірського тиску для залізорудних родовищ Кривбаса".

Дисципліни: курс лабораторних робіт "Технологія очисного виймання при розробці твердих, рідинних та газоподібних родовищ", "Основи гірничого виробництва" , курс лабораторних робіт "САПР", курс лабораторних робіт "Раціональне використання надр".

Закінчив ДВНЗ "Криворізький національний університет" у 2015 році за спеціальністю "Розробка родовищ корисних копалин підземним способом".

Приймав участь у роботі на тему "Удосконалення та розробка більш продуктивних систем підповерхового обвалення,з покращеними показниками вилучення корисної копалини".

Приймав участь у "Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт" коли навчався на 5 курсі, зайняв перше місце у категорії "Підземна розробка родовищ корисних копалин" з роботою на тему "Удосконалення та розробка більш продуктивних систем підповерхового обвалення,з покращеними показниками вилучення корисної копалини" , приймав участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції  "Теоретичні та практичні аспекти розвитку науки"

Працював на ш. «Октябрська» (під час проходження практики). Відразу після закінчення ВУЗу працюю на кафедрі.

Основний напрям наукової діяльності :- це удосконалення та впровадження більш продуктивних та економічно вигідних систем розробки для умов високого гірського тиску, що на теперішній час дуже актуально для родовищ Кривого Рогу, працюю над дисертацією для аспірантури "Вплив обводнення масиву на показники БВР,випуску і доставки в умовах високого гірського тиску для залізорудних родовищ Кривбаса".

Премії і т.п.: отримав "Відзнаку Криворізького міського голови" за "досягнення у науці".

Наукових робіт окрім статей для НДГРІ не маю.

Єдина Країна! Единая Страна!