Поштова адреса: вул. Віталія Матусевича,11,

м. Кривий Ріг, 50027, Україна

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

www.knu.edu.ua

Кафедра будівельних геотехнологій

  

   Професія гірничого інженера будівельника є такою, яка була і буде однією з найбільш бажаних і привабливих. Це зумовлено тим, що освоєння багатств земних надр , підземне і промислове будівництво стає одним з найбільш пріоритетних завдань сучасної цивілізації. Дійсно, кому не сподобається ідея отримати спеціальність, яка охоплює знання в гірничій області, підземного і наземного будівництва, економіки і управління?

   У ДВНЗ «Криворізькому національному університеті» протягом багатьох років ведеться підготовка інженерів , магістрів та аспірантів за спеціальністю «Шахтне і підземне будівництво» за денною та заочною формою навчання. Для основної маси студентів навчання безкоштовне .

   Спеціалісти отримують право керівництва роботами з проектування та будівництва наземних і підземних промислових об'єктів (шахти, рудники, метрополітени, транспортні та гідротехнічні тунелі, сховища нафти і газу, комплекси підземних міських об'єктів: гаражі, торгові комплекси, склади, переходи, транспортні комунікації, тощо) державної або приватної форм власності. Крім того, випускники мають право керівництва роботами на діючих шахтах, рудниках і кар’єрах, під час будівництва наземних об'єктів промислового та цивільного призначення, керівництва вибуховими роботами, тощо.

          

   Наші випускники працюють на рудниках Кривбасу, в дирекціях капітального будівництва, проектних та наукових інститутах України. Інтенсифікація гірничих розробок за кордоном формує підвищений попит на фахівців - гірничих будівельників у багатьох регіонах світу.

  Серед наших випускників можна зустріти головних інженерів і директорів шахт, глав будівельних управлінь, головуючих трестів, генеральних директорів державних холдингових компаній, доцентів і професорів університетів, головних наукових співробітників дослідних і проектних інститутів.

        

   Кафедра «Будівельних геотехнологій» підтримує близькі зв'язки з багатьма вузами України, країн СНД і далекого зарубіжжя, серед яких Донецький національний технічний університет, Національний гірничий університет (м. Дніпропетровськ), Донбаський державний технічний університет (м. Алчевськ) і багато інших. Під час навчання наші студенти беруть участь у студентських конференціях, конкурсах студентських робіт, які проходять в університетах нашої країни і за кордоном.

   На завершальному етапі навчання майбутні фахівці - гірничі будівельники розробляють свої дипломні проекти за реальними даними і особливим завданням діючих шахт і проектних інститутів.

   З недавнього часу до нас приймають не тільки хлопців, а й дівчат, які після закінчення університету можуть працювати у відділах промислових підприємств, холдингових компаніях, в проектних інститутах та вищих навчальних закладах. Студенти протягом навчання звільняються від служби в армії. При наявності 10 років підземного стажу гарантується ранній вихід на пенсію, а також ряд інших пільг.

 КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Приймальна комісія: тел. (0564) 74-16-16

Адреса кафедри: 50002, Україна, м. Кривий Ріг,  вул. Пушкіна, 37

навчальний корпус 3, каб. 3-6

Телефон кафедри БГТ: (0564) 409-61-08.

Ми чекаємо Вас, майбутні гірничі будівельники!

 

Єдина Країна! Единая Страна!