Поштова адреса: вул. Віталія Матусевича,11,

м. Кривий Ріг, 50027, Україна

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

www.knu.edu.ua

Геодезичні новини кафедри

Студенти кафедри геодезії мають цікаве студентське життя. Для кращого наглядного пізнання геодезичних приладів майбутні геодезисти мають можливість відвідувати підприємства, де їх знайомлять з новітніми приладами, які на сьогоднішній день широко використовуються в геодезії. Так, ТОВ «Крікон-Гео» надає таку можливість студентам других та третіх курсів. Підприємство має добре обладнану матеріально-технічну базу: високоточне електронне геодезичне обладнання (прилади глобального позиціонування GPS, тахеометри), оргтехніку, ліцензійне програмне забезпечення. На сьогодні це підприємство, яке активно розвивається.Студентів ознайомлюють та показують особливості роботи з новітніми приладами, такими як тахеометр TOPCON OS-105 . 

Нова серія компактних інженерних без відбивних електронних тахеометрів професійного рівня TOPCON OS On-Board Station на базі операційної системи Windows CE 6.0 наповнена останніми технічнимидосягненнями, інноваціями і передовими технологіями. Маючи кращий в своєму класі далекомір EDM, TOPCON OS-105 може вимірювати відстані до 4000 м на одну призму і до 500 м в без відбивному режимі з приголомшливою швидкістю і точністю. А програмне забезпечення MAGNET Field On Board, яке містить безліч різних обчислювальних програм, може здійснювати складні розрахунки при виконанні геодезичних робіт. Крім того в програмному пакеті MAGNET Field On Board передбачена функція виносу об'єктів в натуру простим вибором необхідних точок і елементів прямо з екрана електронного тахеометра TOPCON OS-105. 

 

Кривий Ріг вже давно став центром промислового туризму в Україні. Популярністю користується всі промислові комбінати. Одним із яких є кар'єр Південного гірничо-збагачувального комбінату. У день підприємство відвідують відразу по кілька екскурсійних груп, особливо частими гостями стають студенти міських навчальних закладів. Не виключенням стали студенти кафедри геодезії.

Особливу увагу в ході екскурсії приділили специфіці виробничої діяльності самого підприємства. Студентам розповіли про всі тонкощі роботи промислового гіганта, про етапи видобутку руди і про багато іншого. Не забули познайомити майбутніх геодезистів і з історичним минулим Південного гірничо-збагачувального комбінату. З цією метою студентів привезли до музею трудової слави підприємства, де показали 3D-проекцію кар'єра, яка детально передає специфіку всіх робіт, що ведуться в «залізному серці Кривбасу», а також ознайомили з макетом промислового майданчика підприємства. Такий формат екскурсії студентам дуже сподобався.

 Надалі студенти планують покращувати свої знання, відвідуючи такі підприємства та проходячи виробничу практику.

Єдина Країна! Единая Страна!