Новини та об'яви кафедри менеджменту та адміністрування

Галузь знань 07 «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

Спеціальність: 073 «МЕНЕДЖМЕНТ»

УВАГА! З 2017 року здійснюється прийом на навчання для здобуття освітнього ступеня:

- «бакалавр» на базі диплому «молодшого спеціаліста», здобутого за будь-якою спеціальністю (термін навчання 2 р. 10 міс.)

«магістр» на базі вже отриманої освіти за ступенем бакалавра або магістра (спеціаліста) будь-якого напрямку підготовки та будь-якої спеціальності

(терміни навчання: магістр – 1 р. 10 міс.).

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

телефон кафедри МіА: 409-06-36

Адреса – м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 13, навчальний корпус № 6 ДВНЗ «КНУ», аудиторії 405 - 409

e-mail: management-ZED@ukr.net

телефон для довідок з питань вступу та організації профорієнтаційних заходів: 097-046-95-78

Якщо Ви хочете обрати спеціальність «МЕНЕДЖМЕНТ»  факультету економіки та управління бізнесом Ваші дії при реєстрації та поданні електронної заяви повинні бути такими:

1. Зареєструватись на інтернет-сайт іhttp://ez.osvitavsim.org.ua.

2. Під час реєстрації зазначити такі дані:

• адресу своєї електронної пошти;
  • серію та номер документа про освіту, на основі якого здійснюється вступ;
  • номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • серію та номер документа, що посвідчує особу, та коли й ким він виданий.

3. Почекати перевірки даних в Єдиній базі.

4. Отримати логін та пароль.

5. Ввести отримані логін та пароль для доступу до особистого електронного кабінету (веб-сторінки) на інтернет-сайт іhttp://ez.osvitavsim.org.ua

6.Внести до Єдиної бази дані про себе: стать, місце проживання, номери телефонів, середній бал додатка до атестата про повну загальну середню освіту та обрати вищий навчальний заклад і спеціальність

7.Обрат иДВНЗ «Криворізький національний університет»

8.Обрати факультет економіки та управління бізнесом

9.З наведених спеціальностей обрати «МЕНЕДЖМЕНТ».

Подана вступником електронна заява відразу відображається у розділі Єдиної бази. У момент подання електронна заява отримує статус «Зареєстровано в Єдиній базі».

Бажаємо Вам вірного вибору!

Шановні абітурієнти та їх батьки!

Якщо Ви бажаєте отримувати оперативну інформацію щодо:

•  вибору предметів ЗНО,
  •  правил вступу до ДВНЗ «Криворізький національний університет» у 2017 році та можливих змін до них,
  •  кількості бюджетних місць на спеціальності, які Вас зацікавили;
  •  вартості навчання в 2017 році на денну та заочну форму навчання;
  •  часу та місця проведення Днів відкритих дверей факультетів та спеціальностей ДВНЗ «КНУ», які будуть проводитись найближчим часом;
  •  наукових конференцій за різними напрямами;
  •  новин вступної кампанії 2017 року тощо

звертайтесь за телефоном 097-046-95-78

або пишіть на електронну адресу: e-mail:management-ZED@ukr.net

Єлізаров Ігор Георгійович,  відповідальний за профорієнтаційну роботуна факультеті економіки та управління бізнесом,викладач кафедри менеджменту і адміністрування ДВНЗ «КНУ»

Також можлива організація інформаційних зустрічей на базі Вашого навчального закладу для абітурієнтів та їх батьків в рамках загальних або батьківських зборів за попередньою домовленістю!

Державний вищий навчальний заклад «Криворізький національний університет»

50027, Україна, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11

Приймальна комісія – тел. 74-16-16

Сайт ДВНЗ «КНУ»:http:// www.knu.edu.ua

Запрошуємо на навчання на факультет економіки та управління бізнесом ДВНЗ «Криворізький національний університет»!