Завершено перший етап проекту «Етикет молоді та його роль у розвитку особистості»

Із вітальним словом виступала куратор економічного гуртка к.е.н. Астаф’єва К. О. та тренер Консалтингового центу "VIRA" Любченко Л. І.

Враженнями від тренінгів поділилась студентка ЕП-15-1с Кононенко Дар’я – «На сьогодні молоді доволі складно орієнтуватися у сучасному конкурентному середовищу. Відвідування тренінгів із таких актуальних тем як «Лідерство», «Комунікація», «Управління командою» дає відповідь на складні питання поведінки із роботодавцем, у  колективі та інше».

Наступним кроком заходу, було надано інформацію стосовно    соціального проекту для міста Кривий Ріг з тематики «Етикет».

Тренером Консалтингового центу "VIRA" було розподілено студентів на групи та обговорено напрямки їх роботи. Оголошено «Положення конкурсу» де зазначено основні моменти написання проекту та зауважено критерії його оцінки.

Проект повинен відображати актуальність, сучасність, практичність, реалістичність та ефективність запропонованих соціальних заходів.

Захист проекту відбудеться 17 жовтня у актовому залі ДВНЗ «КНУ».