"Завершальний захід соціального проекту «Етикет молоді та його роль у розвитку особистості»"

17 жовтня під патронатом ДВНЗ «КНУ», а саме кафедри економіки, організації та управління підприємство та на базі економічного гуртка «ЕкоСтарт» відбувся завершальний захід соціального проекту «Етикет молоді та його роль у розвитку особистості».

На заході були присутні викладачі кафедри к.е.н. Астаф’єва К. О. (керівник гуртка), д.т.н., проф. Темченко О. А., к.е.н., доцент Пасічник Н. В., к.е.н. Шахно О. Ю., Гук О. Ю. та інші. До участі було запрошено представників Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд Сергія Смєлого».

Реалізація соціального проекту «Етикет молоді та його роль у розвитку особистості» проводилась протягом вересня-жовтня місяців. Метою проекту було формування у студентів кафедри особистих якостей у напрямку мотивації, лідерства, комунікації та навиків роботи у команді.

Ефективність роботи економічного гуртка «ЕкоСтарт» та  Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд Сергія Смєлого» виражена у  написанні студентами проектів соціальних заходів за напрямком «етикет».

Групами студентів було презентовано проекти направлені на різні сфери соціального життя мешканців м. Кривого Рогу. Теми проектів зазначено нижче:

«Професійна етика у медичних установах м. Кривого Рогу» автори Писарева Вікторія, Заярнюк Тетяна, Бондаренко Ігор.

«Сприяння розвитку соціального інфраструктури м. Кривий Ріг» автори Недотопа Еліна та Рипюк Марина.

«Проект благодійного фестивалю дитячої творчості «Під одним  сонцем» автори Бібік Андрій та Швець Ксенія.

«Проблеми профорієнтації молоді у навчальних закладах м. Кривого Рогу» автори Плохотня Ярослава, Ільченко Катерина, Співак Вадим.

«Корупція. НЕТ» автори Скоробогатько Діана.

Представники Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд Сергія Смєлого» отримали на розгляд проекти з метою їх презентації на зборах фонду та обрання найкращого.

Наступним кроком чекаємо результати розгляду проектів.