"Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

«Молода сім’я: повага, розвиток та рівність».

2 грудня у стінах ДВНЗ «Криворізького національного університету» під патронатом кафедри економіки, організації та управління підприємствам відбувся захід Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» на тему «Молода сім’я: повага, розвиток та рівність».

Присутніми на заході були Стрюк М. І. проректор з науково-педагогічної та навчально-виховної  роботи, декан факультету економіки та управління бізнесом Кашубіна Ю. Б., викладачі факультету та кафедри економіки, організації та управління підприємством.

У стінах університету вітали голову комітету  у  справах  сім’ї  та молоді міськвиконкому Лавренко Світлану Іванівну   та Протоієрея Анатолія Бондаря – настоятеля храму «Иконы божьей матери «Взыскание погибших», керівника місіонерського центру Криворізької єпархії УПЦ.

У актовому залі університету зібрались студенти факультету економіки та управління бізнесом, учні шкіл Дзержинського району, було запрошені представники преси, ТРК «Рудана»

Гості та викладачі установи донесли до аудиторії головні питання стосовно молодої сім’я у правовому, духовному, психологічному та загально людському аспектах.

Питанню необхідності офіційного оформлення шлюбу присвячені слова  Лавренко Світлани Іванівни: «Ми бачимо, яка кількість розлучень серед молоді в Україні та у м. Кривому Розі. Дуже важливо, щоб кожна молода людина зрозуміла, що шлюб має бути законний. Від цього виграють не лише ваші діти, тому що будуть зростати у повній сім’ї, а і чоловік та жінка. Повна молода сім’я може у повній мірі розподілити відповідальність за своїх дітей та один за одного… ».

Проблеми сучасної молодої сім’ї  було озвучено у виступі Кашубіной Юлії Богданівни: «Основна проблема сучасної молодої сім’ї в тому, що молоді люди не готові подружнього життя. Воно надає їм виклики, з якими необхідно справлятися. Зустріч, як раз направлена на те, щоб сформувати імідж сучасної сім’ї, довести до нашої чудової молоді, що будуть певні проблеми та їх потрібно обговорювати, а не замовчувати… »

Духовний аспект створення молодої сім’ї висловив протоієрей Анатолій  Бондар. Батюшкою було сказано про головну мету кожної родини, про дітей. Кожна дитина, це радість та щастя, тільки міцна та любляча родина може дати дитині достатньо уваги, сформувати гідну особистість.  Якщо у родині звучить Боже слово, батько та мати, дідусі та бабусі живуть у злагоді та взаємопідтримці. Діти у такій родині зростають здоровими, розумними та віруючими. Дуже важило молодій сім’ї створити атмосферу добра та розуміння. Саме духовна освіта забезпечує всебічний розвиток та зміцнення молодої родини.  Тому звертаючись з молитвою до Бога, кожна людина згадує рідних та уповає на Божу допомогу своїм дітям.

Захід висвітлено у випуску новин на каналі ТРК «Рудана» від 2.12.15