Розпочато соціальний проект «Етикет молоді та його роль у розвитку особистості»

20 вересня під патронатом кафедри економіки, організації та управління підприємством, на базі економічного гуртка «ЕкоСтарт» було розпочато соціальний проект «Етикет молоді та його роль у розвитку особистості».

Проект реалізується за допомогою Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд Сергія Смелого» та Консалтингового центру "VIRA".

З привітанням до учасників заходу звернулися завідувач кафедри д.т.н., професор Ковальчук В. А., к.е.н. керівник гуртка Астаф’єва К. О. та доцент к. е. н. Шахно О. Ю.

Соціальний проект «Етикет молоді та його роль у розвитку особистості» розраховано на місяць ефективної роботи професійних тренерів та студентів кафедри економіки, організації та управління підприємством. У програмі заходу заплановано відвідування студентами тренінгів та написання соціального проекту для міста Кривий Ріг з тематики «Етикет».

Студентство кафедри економіки, організації та управління підприємством відвідають низку тренінгів за наступними темами: «основи самомотивації»; «лідерство»; «внутрішня та зовнішня комунікація»; «формування цілей та планування часу»; «управління командою»; «етикет».

Другий етап заходу буде розпочато 6 жовтня. Заплановано визначення складу команд із студентів кафедри економіки організації та управління підприємством та конкурсні умови написання соціального проекту «Етикет».