"На території палацу Молоді та студентів відбулось урочисте закладання скверу ім. Кузьми Скрябіна"

10 грудня на території палацу Молоді та студентів відбулось урочисте закладання скверу ім. Кузьми Скрябіна.

Відкрити захід було запрошено ректора ДВНЗ «Криворізького національного університету» - Ступніка Миколу Івановича. Також були присутні студенти кафедри економіки, організації та управління підприємства, а також викладачі.

З ініціативою, щодо створення скверу виступив Вадим Шимко, який виказав слова поваги та вічної пам’яті Кузьмі Скрябіну. Фанати творчості співака та композитора виконали один із його найвідоміших хітів – «Пусти мене». Гості заходу висадили дерева липи та калини, які увіковічать пам'ять Кузьми Скрябіна.

Відкриття скверу планується на травень 2016 р.