Поштова адреса: вул. Віталія Матусевича,11,

м. Кривий Ріг, 50027, Україна

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

www.knu.edu.ua

Кравчук Лілія Миколаївна

Кравчук Кравчук Лілія Миколаївна, ст. викладач

У 1994 р. закінчила Криворізький гірничорудний інститут за спеціальністю «Відкриті гірничі роботи», 2001 р. закінчила Криворізький технічний університет за спеціальністю «Економіка підприємства».

 

 Дисципліни:
  • Ціноутворення
  • Системи технологій промисловості
  • Економіка галузі
  • Організація та планування виробництва

Публікації:

  1. Ртіщев Б.А., Кравчук Л.М. Методичні вказівки до виконання ІДЗ з дисципліни «Ціноутворення» ОКР – бакалавр для студентів спеціальності «Економіка підприємства» денної форми навчання. 2011.
  2. Ртіщев Б.А., Кравчук Л.М. Методичні вказівки до виконання та проведення практичних занять з дисципліни «Ціноутворення» ОКР – бакалавр для студентів спеціальності «Економіка підприємства» денної, заочної та прискореної форми навчання. 2011.
  3. Ртіщев Б.А., Кравчук Л.М. Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Ціноутворення» ОКР – бакалавр для студентів спеціальності «Економіка підприємства» денної, заочної та прискореної форми навчання. 2011.
  4. Ртіщев Б.А., Кравчук Л.М.Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни «Ціноутворення» ОКР – бакалавр для студентів спеціальності «Економіка підприємства» заочної та прискореної форми навчання. 2011.
  5. Кравчук Л.М., Потузова О.Л. Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Організація та планування виробництва» ОКР – спеціаліст для студентів спеціальності «Збагачення корисних копалин» денної, заочної та прискореної форми навчання. 2011.
Єдина Країна! Единая Страна!