Новини кафедри

17 жовтня 2017 р. на базі кафедри Теплогазоводопостачання, водовідведення і вентиляції ДВНЗ «Криворізький національний університет» представниками регіональної газової компанії ПАТ «Криворіжгаз» була проведена профорієнтаційна зустріч зі студентами та викладачами.

Під час зустрічі представники розповіли про історію компанії, її сьогодення, можливості та плани майбутнього розвитку, запросили студентів кафедри для проходження практик та майбутніх випускників на постійну роботу

11 жовтня 2017 р. на базі кафедри Теплогазоводопостачання, водовідведення і вентиляції ДВНЗ «Криворізький національний університет» фахівцями компанії «KAN», Польща, було проведено щорічний технічний семінар «Інноваційні трубопровідні системи KAN-therm в інженерних системах будівель».

Метою зустрічі зі студентами, викладачами та фахівцями було ознайомлення з сучасними технічними рішеннями і обладнанням систем холодного та гарячого водопостачання, опалення, охолодження житлових, громадських та промислових будівель. Особливу цікавість у студентів викликали запропоновані оновлені програмні продукти з автоматизованого проектування, моделювання та розрахунку тепловтрат будівель – KAN OZC 6.1 та  систем опалення – KAN C.O. graf 6.0., що значно полегшують та прискорюють виконання проектних робіт.

Крім технічної інформації представниками компанії «KAN» було запропоновано магістрантам спеціалізації «Теплогазопостачання і вентиляція» та «Водопостачання і водовідведення» прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі дипломних проектів «Системи KAN-therm в інженерних мережах будівель - 2017».