Поштова адреса: вул. Віталія Матусевича,11,

м. Кривий Ріг, 50027, Україна

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

www.knu.edu.ua

Теплогазoводопостачання, водовідведення і вентиляції

У 1992 році була створена кафедра «Теплогазопостачання і вентиляції» для підготовки фахівців з однойменної спеціальності.

У 2007 році кафедра у зв’язку з відкриттям нової спеціальності «Споруди та обладнання водопостачання і водовідведення» була перейменована на кафедру «Теплогазoводопостачання, водовідведення і вентиляції».

З метою підвищення якості підготовки фахівців в навчальний процес впроваджуються сучасні досягнення науки і техніки, підтримуються творчі зв’язки з науковими і проектними організаціями та провідними підприємствами.

Співробітниками кафедри ведеться робота з підготовки методичного забезпечення, а також виготовлення та вдосконалення лабораторних стендів.

Студенти проходять ознайомчу, першу і другу виробничі та переддипломну практики на чотирьох філіях кафедри та інших провідних підприємствах регіону.

Випускники кафедри працюють в таких установах: ПАТ «Криворіжгаз», КПТМ «Криворіжтепломережа», ДП «Криворіжтеплоцентраль», ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», КП «Широківське управління по експлуатації газового господарства», КП «Казанківське газове господарство», ПАТ «КЗГО», ПАТ «ЦГЗК», ПАТ «ПівнГЗК», ПАТ «ПГЗК», Науково-дослідний інститут безпеки праці та екології в гірничорудній і металургійній промисловості ДВНЗ «Криворізький національний університет», ДП ДПІ Кривбаспроект, ПАТ «НДПІ «Механобрчормет», ТОВ «Джерело», ТОВ «ПРОЕКТ СТАР ІНЖЕНІРІН», ТОВ «Он Лайн», ТОВ «Гідротерм» та інші.

 

Контактна інформація:  адреса: вул.Віталія Матусевича, 11; тел: 8 (056) 409-06-39

                                               e-mail:ktutvv@ukr.net; 

Єдина Країна! Единая Страна!