Поштова адреса: вул. Віталія Матусевича,11,

м. Кривий Ріг, 50027, Україна

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

www.knu.edu.ua

Валовой О. І

Завідувач кафедри  Олександр Іванович Валовой

кандидат технічних наук, професор

 

Будівельний факультет КГРІ закінчив у 1974 р.

Працював у тресті «Криворіжіндустрбуд» майстром, виконробом, старшим виконробом, головним інженером, начальником управління. За введення в експлуатацію комплексу ПівнГЗК №2 нагороджений державною нагородою – медаллю «За трудову доблесть».

Почав працювати в університеті у 1982 р. на посаді старшого наукового співробітника кафедри будівельних конструкцій. Захистив кандидатську дисертацію у 1987 р. Надалі працював старшим викладачем, доцентом кафедри ТОМБ, а з квітня 1987 р. по серпень 2015 – її завідувачем.

З вересня 2015 р. Олександра Івановича Валового обрано завідувачем об’єднаної кафедри – промислового, цивільного та міського будівництва.

Викладає дисципліни: «Вступ до будівельної справи», «Реконструкція цивільних та промислових споруд», «Зведення і монтаж будівель і споруд», «Управління в будівництві», «Проектування та інженерні вишукування», «Математичні методи обробки експериментальних вишукувань», «Інформаційні технології в будівництві», «Очисні інженерні споруди і засоби». Також є керівником другої виробничої та переддипломної практик.

Напрямок науково-дослідної роботи: «Оцінка технічного стану будівельних конструкцій будівель і споруд у процесі їх експлуатації».

Автор понад 160наукових та навчально-методичних праць, в т. ч. 6 навчальних посібників.

Під його керівництвом захистили кандидатські дисертації 6 аспірантів.

Єдина Країна! Единая Страна!