Ел. адреси: knu@alba.dp.ua;   knu@knu.edu.ua

Навчання в Польщі безкоштовно завдяки Карті Поляка

Маєш Карту Поляка? - Навчайся у Польщі безкоштовно

Завдяки Карті Поляка тепер можна набагато простіше навчатися в Польщі. Якщо ви маєте цей документ, то можете безкоштовно отримати якісну вищу освіту, а ваш диплом визнаватиметься у європейських країнах.

І це ще не всі приємні сюрпризи, які дарує цей «папірець». Завдяки Карті Поляка ви отримуєте практично ті ж можливості, що і звичайний польський абітурієнт. Крім того, ви можете розраховувати на різні стипендії та допомоги на рівні з польськими студентами. Варто зазначити, що наявність Карти Поляка не заважає вам також одночасно звертатися за фінансовою допомогою й стипендіями, які призначені для іноземців, які навчаються у Польщі.

Якщо ж вам не пощастило вступити на безкоштовне навчання, то не засмучуйтесь, адже ви можете претендувати на знижку аж до 30% під час навчання у польському вузі на платній основі. Більш детально про розміри знижок та дедалі вступу ви можете дізнатись у спеціалістів фірми «Entrant».

Не варто також забувати і про те, що Карта Поляка дає право на велику кількість пільг: безкоштовні візи до Польщі, медичну допомогу, стипендію, допомогу з бюджету, а також ви можете легально працювати на території країни без необхідності отримувати дозвіл на роботу.

Цікаво, що, за даними варшавської освітньої фундації "Perspektywy", у польських вищих навчальних закладах з 2005 року кількість студентів з України збільшилася уп'ятеро (до 10 тис.). Тобто досить велика кількість українців використовує свій шанс на отримання польської освіти. То чому б і вам не скористатись хорошою нагодою?

Якщо ж вас зупиняє страх перед невідомістю, то звертайтесь до фірми «Entrant». Спеціалісти нашої компанії допоможуть вам обрати і навчальний заклад і практично за руку проведуть вас всіма складними шляхами цього процесу. Крім того компанія надає 100% гарантії вступу в обраний польський університет.

Отож якщо вам не байдуже ваше майбутнє і у вас є польське коріння, здобувайте якісну польську освіту. Для багатьох Карта Поляка стає "вікном" у Європу і справжньою путівкою у хороше майбутнє. Кілька років проживання та навчання у європейській країні не будуть нікому зайвими.