Ел. адреси: knu@alba.dp.ua;   knu@knu.edu.ua

Чому варто вибирати навчання в Польщі?

Навчання в Польщі відкриває перед багатьма студентами або ж школярами двері у новий світ. Не вірите? Переконайтеся в цьому самостійно.

Ще перед закінченням школи багато школярів задають собі запитання: як і де здобути освіту, яка дозволить знайти цікаву роботу і побудувати успішну кар'єру? Дане рішення відіграє великий вплив, в першу чергу, на наше майбутнє. На сьогоднішній день вибір вузу не повинен обмежуватися тільки поданням документів до навчальних закладів, які знаходяться поблизу, тобто у вашому місті чи країні. Здобути вищу освіту можна і в іноземних закладах, наприклад, в ВНЗ Польщі. Коштує навчання в Польщі приблизно стільки ж, скільки і в країнах СНД, а освітня програма набагато цікавіше і багатша. До речі, більше інформації ви можете дізнатися на сайті http://mojaedukacja.com, де фірма MOJA EDUKACJA допоможе вам отримати не тільки диплом бакалавра, а й здобути і другу вищу освіту.

Чому саме Польща?

Східний кордон Польщі - це зовнішній рубіж ЄС, тобто за європейською освітою далеко їхати не доведеться, пару годин на поїзді і Ви - в Євросоюзі;

Польська мова відноситься до групи слов'янських мов, тому для українських і російських студентів вивчити її зовсім нескладно, а зрозуміти ще простіше. Також сама освіта в Польщі принесе вам чимало задоволення та важливих знань;

Поляки - люди відкриті, доброзичливі, ніщо слов'янське їм не чуже, так що «культурного шоку» побоюватися вам совсім не варто. А сам процес навчання в Польщі вам це доведе;

Проживання в даній країні обходиться набагато дешевше ніж в країнах Західної Європи, а іноді навіть дешевше ніж в деяких східноєвропейських містах.

У польський ВУЗ можна вступити без вступних іспитів

Для того, щоб отримати освіту в Польщі іноземцеві треба всього лише надати всі необхідні для цього документи. Винятком є лише творчі факультети, де набір здійснюється з урахуванням наданих робіт абітурієнтів;

Вузи Польщі охоче приймають іноземців на навчання. У багатьох інститутах і університетах є спеціальні центри, які допомагають новоприбулим освоїтися і звикнути до нового оточення.

Вища освіта у Польщі - додаткові перспективи і можливості

Освіта в Польщі принесе вам чимало можливостей та переваг перед другими студентами. Зокрема, мова йде про:

• Можливість знайти роботу не тільки в Польщі, але і в країнах ЄС;
  • Подорожі по Польщі та до інших європейських країн без перешкод;
  • Встановлення цікавих та міжнародних знайомств ще під час навчання.

Також важливо і те, що університети Польщі приймають участь у європейських програмах студентського обміну.