Знання мов допомагає у працевлаштуванні

2 лютого на кафедру іноземних мов завітала  HR менеджер компанії «Парк-плюс». Привід для візиту був надзвичайно приємним.

Леся Кузіна відвідала університет, щоб подякувати за відмінну фахову та мовну підготовку свого нового працівника. Аспірантка другого року навчання нашого університету Олеся Бученкова перемогла в конкурсному відборі на вакантну посаду менеджера зовнішньо-економічної діяльності великої компанії завдяки тому, що має ґрунтовні знання з економічних дисциплін та, насамперед, вільно володіє діловою англійською мовою. Вміння складати контракти, вести усні та письмові перемовини, підтримувати зв’язки з діловими партнерами – все це вигідно відрізняло її від інших претендентів на посаду.

HR менеджер компанії поспілкувалася зі студентами та розповіла, які вимоги висуваються сучасним ринком праці до фахівців, а саме – бути освіченими професіоналами, всебічно розвинутими особистостями, мати навички роботи в команді задля досягнення найкращого результату компанії.

Особливо вона наголосила на важливості знання іноземних мов, звичайно англійської, а також китайської, адже компанії експортери підтримують економічні зв’язки не тільки з західними , але й все частіше зі східними діловими партнерами. Зустріч була інформаційно та емоційно насиченою. Студенти отримали зворотній зв'язок і впевнились у тому, що сучасні компанії чекають на  молодих та талановитих фахівців.