Завдяки організаторам Міжнародної науково-технічної конференції «Розвиток промисловості та суспільства» відбулася екскурсія індустріальними місцями міста.

26 травня 2017 року іноземні студенти підготовчого відділення та їх викладачі на чолі з деканом факультету інформаційних технологій В. А. Чубаровим приєдналися до екскурсії індустріальними місцями міста, яка відбулася завдяки організаторам Міжнародної науково-технічної конференції «Розвиток промисловості та суспільства». Іноземці поділилися своїми враженнями від цієї екскурсії:

«З нами був чудовий гід  –  В. Л. Казаков, патріот міста, завідувач кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму в КДПУ і головний розробник екскурсійних маршрутів. Цікаво і натхненно розповідав він нам про те, що ми побачили. Відчувалося, що наш гід знає про місто якщо не все, то майже все.

Нам надали комфортабельний автобус, де ми добре себе почували.

Оглянули ми південну частину нашого міста. Побачили житлові квартали Південного ГЗК, які гарно виглядають. Але справжньою несподіванкою для нас був огляд залізорудного кар`єру Південного ГЗК.

На оглядовому майданчику ми спочатку оглянули 120-тонний самоскид БілАЗ. Його розміри вражають.

Кар`єр ПівдГЗК дуже-дуже великий, це той момент, коли  з вишини оглядового майданчику потяги і БілАЗи здаються мурашками. Від нашого гіда ми дізналися, що кар`єр ПівдГЗК  –  величезний і відомий на всю країну залізорудний кар`єр є одним з наймасштабніших кар`єрів у світі. Ми слухали і насолоджувалися видом на кар`єр.

Далі ми проїхалися землями, які до 1917 року належали родині  Василя Добровольського  –  польського шляхтича, а також отримали справжнє задоволення від прогулянки по відродженому чудовою зеленою природою старовинному покинутому  кар`єру.

Екскурсія закінчилася. Нам було цікаво».

Фотозвіт