Захисти свою планету – візьми участь у Годині Землі 2018!

Криворізький національний університет вже не перший рік бере активну участь в акції, яка була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату.

У цьому році, у суботу, 24 березня о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої Планети. Запрошуємо приєднатись до цієї акції.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, важливі щоденні дії кожного студента, викладача чи співробітника університету у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Висловити свою підтримку акції також можна зареєструвашись на сайті Всесвітнього фонду природи.