Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності

В ході проведення Всеукраїнського тижня фінансової грамотності з 6-го по 11-те листопада викладачі факультету економіки та управління бізнесом провели навчально-просвітницькі заходи для студентів та учнів шкіл Криворіжжя.

Метою проведених тренінгів було стимулювання обачної та свідомої поведінки громадян різних вікових і соціальних груп при веденні особистих фінансів для раціонального планування їхнього фінансового майбутнього. Викладачі кафедри фінансів суб’єктів господарювання та інноваційного розвитку к.е.н., доцент М.В.Адаменко та старший викладач С.В.Святенко провели тренінг на теми «Формування особистого бюджету та заощаджень» і «Протидія фінансовому шахрайству». Але на цьому заходи з фінансової грамотності не закінчуються. Студентів факультету вже на цьому тижні очікує екскурсія до нашого професійного партнеру – Приватбанку.