Всеукраїнська олімпіада з дисципліни "Програмування обробки на верстатах з числовим програмним керуванням"

Успішно завершився другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Програмування обробки на верстатах з числовим програмним керуванням" для студентів механіко - машинобудівного факультету Явтушенко Олександра  та Шишенко Максима. Було дуже багато емоцій і боротьби.  Заслужене друге  місце  Явтушенко Олександра та друге командне, з мінімальним відривом від переможця  – інтрига, яка тривала чотири дні в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

Участь в олімпіаді взяли 31 студент з 13 ВНЗ України.  Це єдина олімпіада в Україні, що проходить в три етапи та  з практичною реалізацією проекту: заочний тур, теоретичний тур  та  практичний –написання програми для обробки деталі на  верстаті з ЧПК фірми  HAAS та обробка деталі з ретельним контролем оброблених поверхонь.

Основні теми, які виносились на олімпіаду:

•  програмування 2-х і 3-х осьової токарної обробки, 3-х, 4-х і 5-ти осьової фрезерної обробки на мові G-кодів ISO 6983-1:2009;
  •  застосування САМ систем для програмування токарної і фрезерної обробки;
  •  вибір інструментів і режимів різання для токарної і фрезерної обробки.

Вітаємо  наших хлопців! Дякуємо, що підтримуєте добру традицію кафедри технології машинобудування, що з дня започаткування олімпіади  була в лідерах! Подальших вам перемог в професійному майбутті – знайте ви кращі!