Візит делегації Федерації обмінів Франція-Україна до Криворізького національного університету

9-11 листопада до Криворізького національного університету завітав президент Федерації обмінів Франція-Україна Жак Форжерон для щорічного відбору студентів на літнє мовне стажування.

Програмою візиту було передбачено зустріч зі студентами перших – других курсів з метою поширення інформації про можливості для тих, хто вивчає або вже розмовляє французькою. Студенти та викладачі, які вже побували на стажуванні розповіли про свій досвід та цікаві подорожі Францією.

Стажування відбуваються за принципом проходження відповідних рівнів, кожен з яких підтверджується сертифікатом. Це дозволяє студенту одночасно із здобуттям вищої освіти в КНУ сформувати приватне кар'єрне досьє для потенційних роботодавців - спільних французько-українських підприємств, що мають постійну потребу у відповідних спеціалістах.