Вітання від імені міської громади до Дня студентів

Кращі студенти університету були запрошені на урочистийприйом влаштований міським головою з нагоди Дня студентів. Теплі слова привітання Ю.Г.Вілкула були доповнені врученням іменної стипендії виконкому міської ради ім. Г.І. Гутовського – студентці факультету економіки та управління бізнесом Наталі Савонік, іменної стипендії ім. О.М.Поля – студенту механіко-машинобудівного факультету Валентину Варакуті та студентам гірничо-металургійного факультету Дмитру Козакову, Кирилу Діброву, Тетяні Давидчук, Дарії Смірновій, іменної стипендії ім. В.Гурова – Олександру Кулінічу. Грамотами міськвиконкому були нагороджені студентка факультету економіки та управління бізнесом Вікторія Мартиненко, студентка геолого-екологічного факультету Анна Новицька, студент гірничо-металургійного факультету Олексій Папченко. Були відзначені також переможці міського конкурсу підприємницької діяльності серед молоді «Бізнес-план 2017» студенти факультету економіки та управління бізнесом Владислав Іленко та Юлія Товстуха.

У цей же день відбувся урочистий прийом головою виконкому Металургійної районної у місті ради кращої студентської молоді району «Герої нашого часу» з нагоди Дня студента. Організатори свята підготували захоплюючу програму, а голова виконкому Г.А.Шаповалов вручив Почесні грамотит виконкому районної у місті ради студентам механіко-машинобудівного факультету Сергію Каракашу, гірничо-металургійного факультету Єгору Савенку та Глібу Флязі. Подякою виконкому районної у місті ради за творчі досягнення та активну участь у громадському житті району був відзначений студент гірничо-металургійного факультету Олексій Папченко.