Виставка-фестиваль «Скарби Рудани»

18 вересня у конференц-залі університету пройшов перший день міської виставки-фестивалю «Скарби Рудани», метою якої була як промоція криворізьких сувенірів, установлення бізнес-зв’язків між майстрами виробного каміння з криворізьких мінералів, виробниками сувенірної продукції та її оптово-роздрібними продавцями, так і популяризація мінералів, виробів з них, різноманітних ковальських виробів тощо.

З привітанням до учасників заходу з привітальними словами звернулися Криворізький міський голова Ю. Г Вілкул та в. о. ректора університету М. І. Ступнік.

Про розвиток промислового туризму у місті розповів зав. кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму Володимир Казаков, порівняльні переваги нашого міста в контексті світового та вітчизняного досвіду розвитку промислового туризму навела доцент цієї ж кафедри Вікторія Пацюк, досвідом роботи геолого-мінералогічного музею університету, який має статус «Національне надбання України», поділилася його директор Наталія Максименко. Зав. кафедри геології і прикладної мінералогії Валерій Євтехов розлого розповів про мінерали Криворіжжя, а доцент цієї ж кафедри Володимир Блоха – про культуру обробки мінералів та гірничих порід і продемонстрував зразки виробів.