Відкриття дослідницько-комунікаційного центру сталого розвитку

Завжди приємно отримувати подарунки, а особливо при святкуванні професійного свята – Дня науки в Україні. Таким подарунком стало для науковців університету урочисте відкриття дослідницько-комунікаційного центру сталого розвитку в корпусі №1, що на вул. В.Матусевича. Це відбулося

завдяки підтримці компанії МЕТІНВЕСТ та особистої участі представників компанії - Д.М. Мурашко і М.І. Іщенко.

Присутній на відкритті мер Кривого Рогу Ю.Г. Вілкул відзначив, що така співпраця науки та виробництва – це новий шаг для підготовки висококваліфікованих спеціалістів для промислових підприємств.

Гості з компанії МЕТІНВЕСТ висловили надію, що нова, світла аудиторія, оснащена сучасним обладнанням стане в нагоді і для маститих вчених, і для аспірантів.

Ректор університету М.І. Ступнік подякував гостям за подарунок та запевнив, що цей центр стане дійсно центром наукової думки, місцем, де можна онлайн спілкуватися не тільки з українськими колегами, але й проводити міжнародні відеоконференції.