Поштова адреса: вул. Віталія Матусевича,11,

м. Кривий Ріг, 50027, Україна

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

www.knu.edu.ua

У Криворізькій міській раді вітали активну талановиту творчу молодь

Із 2017 року, за пропозицією мера Юрія Вілкула, у рамках програми «Нова генерація 2016–2020 рр.» передбачено фінансування з міського бюджету іменних стипендій – імені Вадима Гурова та Володимира Бизова.

Цьогоріч відзнаку імені шанованого академіка Володимира Федоровича Бизова для молодих науковців напередодні Дня молоді під час урочистого прийому в Криворізькій мерії отримали Козакевич Ігор Аркадійович, кандидат технічних наук, доцент кафедри автоматизованих електромеханічних систем в промисловості та транспорті  та Сулима Тетяна Сергіївна, кандидат педагогічних наук, учений секретар, доцент кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки.

Грамотами Металургійної районної у місті ради за досягнення у науково-педагогічній та громадській діяльності нагороджені Валовий  Максим Олександрович, кандидат технічних наук, доцент кафедри промислового, цивільного і міського будівництва; Григор’єв Юліан Ігорович, кандидат технічних наук, асистент кафедри відкритих гірничих робіт; Кіріченко Павло Сергійович, кандидат технічних наук, доцент кафедри теплогазоводопостачання, водовідведення і вентиляції та Почужевський Олег Дмитрович, кандидат технічних наук, доцент кафедри автомобільного транспорту.

Пишаємося досягненнями молодих науково-педагогічних кадрів університету! Бажаємо подальших успіхів і нових творчих злетів на шляху до апогею наукового Олімпу!

Єдина Країна! Единая Страна!