Творча співпраця з компанією «Monitoring GPS»

Для забезпечення навчального процесу та практичного закріплення знань та умінь студентів транспортного факультету з вивчення дисципліни «Навігаційне обладнання транспортних засобів», кафедрою автомобільного транспорту було підписано договір про творчу співпрацю з компанією «Monitoring GPS».

За рахунок цього всі студенти транспортного факультету починаючи з 2017-2018 н.р. під час вивчення та виконання практичних робіт з дисципліни «Навігаційні системи на транспорті» отримують доступ до он-лайн ресурсів компанії «Monitoring GPS» для моніторингу в реальному часі за маршрутами руху та експлуатаційним показниками легкових та вантажних автомобілів, будівельної та сільськогосподарської техніки на території України та Європи.

Компанія «Monitoring GPS», працює на ринку послуг транспортної телематики України з 2007 року і є профільним оператором в області віддаленого контролю за рухомими об'єктами. Її спеціалісти займаються розробкою програмно-апаратних рішень GPS-Моніторинга під стандартні та специфічні завдання кожного клієнта, а також здійснюють монтаж систем по всій території України.

Викладачі та студенти кафедри автомобільного транспорту транспортного факультету ДВНЗ «КНУ» висловлюють щиру подяку керівнику ТОВ «Моніторинг Джи Пі Ес» в особі директора Іванова Юрія Борисовича за надану можливість використовувати програмний продукт в навчальному процесі. ФОТО