Поштова адреса: вул. Віталія Матусевича,11,

м. Кривий Ріг, 50027, Україна

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

www.knu.edu.ua

Тренінг з теорії вирішення винахідницьких задач (ТВВЗ) на гірничо-металургійному факультеті

8 грудня 2017 року студенти гірничо-металургійного факультету спеціальності «Гірництво» спеціалізацій «Охорона праці в гірничому виробництві» та «Збагачення корисних копалин» взяли участь у тренінгу з теорії вирішення винахідницьких задач, який проходив на базі ПАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат»  за підтримки компанії «CASERS».

Тренінг проводив Ханченко Денис заступник начальника ЦВО-1 з технології та якості ПАТ «Північний ГЗК» .

Тео́рія вирішення винахі́дницьких задач (відома під абревіатурою ТРІЗ від рос. теория решения изобретательских задач (ТРИЗ)) — методика творчості в галузі винахідництва розроблена Генріхом Альтшулером. Автор методики формалізував процес винахідництва й представив його у вигляді алгоритму. Згідно з Альтшулером, винахідництво полягає в усуненні протиріч всередині технічної системи.

В рамках ТВВЗ було опрацьовано низку технік і понять для класифікації винахідницьких задач та їх розв'язання, таких як: матриця протиріч, алгоритм вирішення винахідницьких задач, закони розвитку технічних систем та інші.

Під час тренінгу студенти мали змогу ставити питання, брали активну участь у розв’язанні творчих завдань, пропонували свої варіанти вирішення проблемних питань, отримали новий досвід та уміння, заряд позитиву та нові враження.

Дякуємо ПАТ «Північний ГЗК» та «CASERS» за отриманий досвід та співпрацю.

 

 

 

 

Єдина Країна! Единая Страна!