Технічний семінар компанії «Данфосс Україна» в університеті.

Проведення на базі ДВНЗ «Криворізький національний університет» технічних семінарів для студентів і проектувальників фахівцями компанії «Данфосс Україна» спільно з кафедрою «Теплогазоводопостачання, водовідведення і вентиляції» стало вже доброю традицією. Так, 5 квітня було проведено щорічний технічний семінар «Обладнання «Данфосс» в системах опалення будівель». Компанію «Данфосс Україна» представляв провідний технічний консультант напрямку «Опалення» Сокіркін О.О.

Особливістю цьогорічного технічного семінару було надання роз’яснень щодо проектування систем опалення та енергоефективності, які Україна широко впроваджує протягом останніх років згідно оновлених нормативних документів.

Пояснення нормативних вимог та положень за теоретичною базою лектором вдало доповнювалось наочною демонстрацією зразків сучасного терморегулюючого обладнання та арматури виробництва компанії «Данфосс».

Отримати відповіді на всі технічні питання у вільній розмові з авторитетним технічним фахівцем та власноруч потримати зазначене обладнання, що одразу ж викликало неприхований інтерес студенти могли після закінчення семінару. По закінченні семінару, як повноважний представник компанії, Сокіркін О.О. передав демонстраційні зразки сучасної регулюючої арматури до лабораторії опалення кафедри «Теплогазоводопостачання, водовідведення і вентиляції» для подальшого застосування у підготовці студентів – майбутніх фахівців з проектування інженерних мереж, що навчаються на будівельному факультеті ДВНЗ «Криворізький національний університет».