Студентська Олімпіада з гірництва

Згідно з наказом Міністерства науки і освіти України за № 1495 від 09.12.2016 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської Олімпіади у 2016-2017 навчальному році» 18-21 квітня 2017 року на базі Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» було проведено II етап Всеукраїнської студентської Олімпіади 2016-2017 н.р. з напрямку «Гірництво», зі спеціальності «Розробка родовищ та видобування корисних копалин».

В Олімпіаді прийняли участь 18 студентів, які представляли 7 вищих навчальних закладів України за гірничим профілем:

- ДВНЗ «Криворізький національний університет»

- Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

- ДВНЗ «Національний гірничий університет», м. Дніпро

- Національний університет водного господарства та природокористування, м Рівне

- Житомирський державний технологічний університет

- Донецький національний технічний університет

- Індустріальний інститут Донецького національного технічного університету.

19 квітня було визнано переможців II етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади 2016/2017 н.р. з напрямку «Гірництво»,
зі спеціальності «Розробка родовищ та видобування корисних копалин»,
 а 20 квітня – їх нагородження відповідними дипломами.

Призові міста розподілилися між Індустріальним інститутом Донецького національного технічного університету, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Державним вищім навчальним закладом «Криворізький національний університет».

Для учасників II етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади було організовано екскурсії на кар’єр ВАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат» та у геолого-мінералогічний музей ДВНЗ «Криворізький національний університет», який є національним надбанням України. ФОТОАЛЬБОМ