Студенти факультету економки і управління бізнесом – учасники міжнародної щорічної просвітницької ініціативи Global Money Week

Середина березня 2018 року ознаменувалася проведенням міжнародної щорічної просвітницької ініціативи Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей). З 12 по 18 березня 2018 року по всьому світі проводилися різноманітні заходи, спрямовані на підвищення фінансової грамотності молоді. Це тиждень, коли у понад 130 країнах проходить безліч заходів, занять, проектів, презентацій і змагань із фінансової освіти та грамотності.

У 2018 році Global Money Week відбувався під гаслом «Гроші мають значення», адже знання і навички у прийнятті фінансових рішень особливо важливі для дітей і молоді − майбутніх будівничих нашої країни та справжніх агентів сьогоднішніх змін у суспільстві.

Організаторами заходів Global Money Week в Україні стали: Проект USAID «Трансформація фінансового сектору», Національний банк України, Міністерство освіти і науки України, Університет банківської справи, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Основними темами цьогорічних заходів стали:  власні та сімейні фінанси; заощадження грошей та планування; упевнені та зважені фінансові рішення;  фінансова безпека.

Кафедра фінансів суб’єктів господарювання та інноваційного розвитку долучилася до таких ініціатив, провівши ряд інтерактивних заходів, у яких  прийняли участь студенти 1-5 курсів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».  Завідувач кафедри ФСГІР, професор Зінченко Олена Антонівна провела тренінг-гру «Власні фінанси та заощадження», під час якої студенти досліджували бюджет сімей, здійснювали пошук кращих варіантів отримання додаткових доходів та оптимізації видатків. Багато цікавого про гроші та фінанси дізналися наші студенти з вікторини, яку провела в.о. декана факультету економіки та управління бізнесом Адаменко Марина Володимирівна, а кращі учасники отримали призи.

Не залишилися осторонь міжнародної щорічної просвітницької ініціативи Global Money Week студенти й інших економічних спеціальностей. Студенти спеціальності «Менеджмент» прийняли участь в конкурсі відео-робіт на тему «Фінансова грамотність» серед студентів ВНЗ України. Відео-ролік на тему «Банк, а не банка – ось де безпечніше зберігати власні заощадження» автора Меленцової Каріни набрав 68 позитивних відгуків.