«STARTUP АБІТУРІЄНТА» на факультеті економіки та управління бізнесом

У стінах ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбулася урочиста подія – День відкритий дверей, організований факультетом економіки та управління бізнесом, під лозунгом «STARTUP АБІТУРІЄНТА».

Захід розпочався вітальним словом проректора з науково-педагогічної та виховної роботи Стрюка М.І. до майбутніх абітурієнтів, їх батьків та вчителів. Виконуюча обов’язки декана ФЕУБ Адаменко М.В. розповіла про діяльність факультету, досягнення його студентів і випускників, презентувала спеціальності та наголосила на важливості отримання економічної освіти у сучасному конкурентному середовищі. Окрему увагу було приділено міжнародній співпраці факультету з вищими навчальними закладами Евросоюзу. Тепер не потрібно надовго виїжджати з рідного міста, щоб отримати диплом країн ЄС. У ході бесіди всі бажаючи отримали відповіді на важливі питання щодо особливостей і нововведень, які очікуються під час вступної компанії 2018 року.

Майбутні абітурієнти з зацікавленістю відвідали даний захід, на якому мали змогу поринути у студентське життя, взяти участь у цікавих та креативних заходах, які організували науково-педагогічні працівники профілюючих кафедр, і, врешті-решт, наблизитися до вирішення найважливішого питання вибору майбутньої професії.  ФОТО