Співпраця з компанією «Ant Logistics» («Мурашина логістика»)

Для забезпечення навчального процесу та практичного закріплення знань та умінь студентів транспортного факультету з вивчення дисциплін «Навігаційне обладнання транспортних засобів», «Методи та алгоритми прийняття рішень на транспорті», «Сучасні інформаційні комп'ютерні технології на транспорті» кафедрою автомобільного транспорту підписано договір про творчу співпрацю з компанією «Ant Logistics» («Мурашина логістика»).

Починаючи з 2017-2018 н.р. усі студенти транспортного факультету отримують доступ до web-додатку «Мурашина логістика» для вивчення планування оптимальних маршрутів руху та доставки, автоматизації транспортної логістики.

Викладачі та студенти кафедри автомобільного транспорту транспортного факультету ДВНЗ «КНУ» висловлюють щиру подяку директору з розвитку он-лайн сервісу «Мурашина логістика» компанії «Ant  Logistics» в особі О.П.Матвійчука за надану можливість використовувати програмний продукт у навчальному процесі. ФОТО