Соціальний проект «Етикет молоді та його роль у розвитку особистості»

17 жовтня кафедрою економіки, організації та управління підприємством на базі економічного гуртка «ЕкоСтарт» було проведено завершальний захід соціального проекту «Етикет молоді та його роль у розвитку особистості».

На заході були присутні викладачі кафедри к.е.н. К. О. Астаф’єва (керівник гуртка), д.т.н., проф. О. А. Темченко, к.е.н., доцент Н. В. Пасічник, к.е.н. О. Ю. Шахно, О. Ю. Гук та інші. До участі було запрошено представників Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд Сергія Смєлого».

Реалізація соціального проекту «Етикет молоді та його роль у розвитку особистості» проводилась протягом вересня-жовтня місяців. Метою проекту було формування у студентів особистих якостей у напрямку мотивації, лідерства, комунікації та навичок роботи у команді.

Ефективність роботи економічного гуртка «ЕкоСтарт» та Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд Сергія Смєлого» була виражена у написанні студентами проектів соціальних заходів за напрямком «Етикет».

Студентами було презентовано проекти направлені на різні сфери соціального життя мешканців м. Кривого Рогу: «Професійна етика у медичних установах м. Кривого Рогу» (Писарева Вікторія, Заярнюк Тетяна, Бондаренко Ігор); «Сприяння розвитку соціального інфраструктури м. Кривий Ріг» (Недотопа Еліна та Рипюк Марина); «Проект благодійного фестивалю дитячої творчості «Під одним  сонцем»» (Бібік Андрій та Швець Ксенія); «Проблеми профорієнтації молоді у навчальних закладах м. Кривого Рогу» (Плохотня Ярослава, Ільченко Катерина, Співак Вадим); «Корупція. НІ» (Скоробогатько Діана) та ін.

Представники Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд Сергія Смєлого» отримали на розгляд проекти з метою їх презентації на зборах фонду та обрання найкращого. Чекаємо результатів розгляду проектів.