Поштова адреса: вул. Віталія Матусевича,11,

м. Кривий Ріг, 50027, Україна

Телефон: (056) 409-06-06;Факс: (0564) 74-51-98

Приймальна комісія  (056) 409-61-26

www.knu.edu.ua

Семінар з лідерами вітчизняного машинобудування

21 березня 2018р. у нашому університеті, на механіко - машинобудівному факультеті, в рамках реалізації програми діяльності регіональної асоціації механіків та машинобудівників відбувся семінар, який проводили лідери інноваційної підтримки вітчизняного машинобудування - ТОВ «Імперія металів», НВО «Імперія металів» і HAIMER(Німеччина).Семінар проходив у 2-а етапи (теоретичний і практичний).

Програма семінару включала презентацію інноваційних продуктів, технологічних і виробничих можливості НВО «Імперія металів» та компанії HAIMER (Німеччина). Студенти та викладачі факультету мали можливість ознайомитись із номенклатурою високоефективного обладнання, верстатного оснащення, металоріжучого інструменту, запропонованого для оснащення, переоснащення, технічної і технологічної підготовки виробництва.

Ще більший інтерес викликала практична демонстрація продуктів компанії HAIMER, таких як, наприклад, технології термоусадки, балансування інструментальних систем високошвидкісного обладнання, налаштування інструменту поза верстатом, балансувальні машини, мікроскопи тощо.

 

 


 

 

Єдина Країна! Единая Страна!