Семінар «Професія трейдер. Трейдинг в Україні»

14 травня 2015 року на базі факультету економіки та управління бізнесом ДВНЗ «Криворізький національний університет» проводився семінар на тему «Професія трейдер. Трейдинг в Україні», який організовано компанією «Центр біржових технологій» (ЦБТ) в м. Кривий Ріг за підтримки в.о. декана факультету Кашубіної Юлії Богданівни. Основна мета проведеного заходу – підвищити рівень фінансової грамотності студентів, ознайомивши їх з особливостями та можливостями цікавої та перспективної професії «трейдер». ФОТО

В ході семінару виступили управляючий компанією ЦТБ в Криворму Розі Вадим Писаренко, менеджер компанії Тетяна Дудкова, фінансові консультанти Анастасія Баканьова та Карина Чешко, професіональний трейдер із Камеруну Абель Ален Нтеп Омам, а також запрошений гість заходу – представник тренінгового центру «DSO Group» Дмитро Баращук.

В заході взяли участь студенти напрямів підготовки (спеціальностей) «Фінанси і кредит», «Менеджмент», «Економіка підприємства», «Облік і аудит», а також викладачі факультету. Семінар відбувався в форматі живого діалогу, студенти та викладачі задавали багато питань, на які отримували цікаві відповіді від виступаючих.

Після семінару керівник тренінгового центру «DSO Group» Оксана Рощенко провела навчальну настільну фінансово-економічну гру «Щурячі перегони»(«Cashflow»). Учасники гри отримали можливість оцінити свої підприємницькі здібності, вміння орієнтуватися на фінансовому ринку, а також удосконалити навички ведення ділових переговорів.

Дякуємо керівництву компанії ЦБТ та тренінгового центру «DSO Group» за отримані знання та позитивні враження. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!