Профорієнтаційна зустріч із випускниками м. Горішні Плавні Полтавської області

01 грудня 2017 року представники університету за сприяння начальника відділу підготовки кадрів ПрАТ "Полтавський ГЗК" Дудник І. В. взяли участь у Міській науково-практичній конференції для випускників 11-х класів «Профорієнтація: вчора, сьогодні, завтра», проведеної на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6.

Метою заходу передбачено реалізація аспектів оптимізації професійного самовизначення учнів через потребу ринку праці; виховання позитивного ставлення до праці; орієнтації на професії, необхідні підприємствам групи «FERREXPO» та господарському й соціальному комплексу міста, Придніпровському регіону Полтавщини.

Після вітальних слів заступника міського голови Угнічевої Н. Д., начальника відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Шошиної І. В., завідувача методичного кабінету відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Негоди С. І. виступила провідний фахівець із розвитку персоналу ПрАТ «Полтавський ГЗК» Васильченко О. В. з інформацією щодо значущості здобуття освіти у закладах професійного типу різних рівнів та можливостей подальшого кар’єрного зростання.

Приємним є те, що першим закладом, який «відкрив двері» присутнім учням та гостям, став ДВНЗ «Криворізький національний університет». Відповідальний секретар приймальної комісії Тарасова О. В. успішно презентувала нашу альма-матер, акцентуючи увагу присутніх на 95-річній історії університету, на широкому виборі спеціальностей, якісному складі науково-педагогічних кадрів, сприятливих умовах для всебічного розвитку майбутніх фахівців тощо.

Упевненості в тому, що серед першокурсників ДВНЗ «Криворізький національний університет» у 2018 році обов’язково буде талановита молодь м. Горішні Плавні додає й те, що міський голова Биков Дмитро Геннадійович – випускник нашого університету!