Поетичне дефіле

26 квітня в універсальній читальній залі № 2 з нагоди Всесвітнього дня книги та авторського права відбулося поетичне дефіле «В чарівному світі української інтимної лірики», в якому взяли участь студенти факультетів інформаційних технологій, механіко-машинобудівного, електротехнічного, гірничого, економіки та управління бізнесом. ФОТО

Студенти представили поетичні збірки українських класиків. Пролунали прекрасні поезії про кохання Т. Шевченка, Л. Українки, І. Франка, О. Теліги, М. Рильського, П. Тичини, В. Сосюри, В. Симоненка, Л. Костенко, Д. Павличка. Криворізький бард Олександр Ломовський заспівав авторські та пісні на слова відомих поетів, а Ольга Ткач, член Української спілки журналістів і головний редактор університетської газети, прочитала чарівні вірші та подарувала бібліотеці власну поетичну збірку «Цвіт акації». Активні учасники заходу Коваленко Вікторія, Лебєдєва Вікторія (ПН-13), Цвіргун Аліна, Омельянчук Анна (МН-14-1), Столярова Олена, Шевікова Дар’я (МВС-14ск), Левченко Олександра, Орєхова Юлія (ОПГ-15-1м), Ляміна Єлізавета (ЕЕ-15-1), Миросенко Олександр (ІМ-14ск) отримали грамоти. Завідувач універсальної читальної зали № 2 Ю. М. Науменко побажала присутнім, щоб у всіх в душі завжди жила поезія, бо поезія – це краса душі, краса любові, найвища на землі краса.