ПИШАЙМОСЯ НАШИМИ ТАЛАНТАМИ!

Державна цінність освіти полягає в тому, що моральний, інтелектуальний, науково-технічний, духовно-культурний та економічний потенціал будь-якої держави залежить від стану та можливостей освітньої сфери. Саме тому набувають актуальності механізми реалізації технологій, що дають змогу забезпечення престижу освітньої діяльності, усвідомлення її державного значення.

Відтак рівень демократичності держави визначається рівнем доступу до освіти, змогою задоволення освітніх потреб у контексті розвитку та вдосконалення галузевих компетенцій.

І не випадково, що саме у День Святого Миколая Чудотворця Криворізький міський голова Ю. Г. Вілкул вітав найталановитішу молодь.

За підсумками 2017 року 200 криворіжців віком від 7 до 35 років відзначено за видатні досягнення у науці, техніці, творчості, спорті, громадській діяльності, а також за внесок у розвиток студентського самоврядування.

Серед переможців дипломи лауреата відзнаки Криворізького міського голови для обдарованих дітей та молоді отримали і наші студенти.

Так, у номінації «За наукові досягнення» нагороджені:

Пушка Вікторія Вадимівна – магістр другого року навчання геолого-екологічного факультету (гр. НГЗ-16м), переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Геологічні науки»;

Ільченко Роман Анатолійович – магістр першого року навчання електротехнічного факультету (гр. ЕПА-17-1м), переможник Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт за напрямами «Електротехніка та електромеханіка», «Електричні машини та апарати», «Енергетика»;

Шевченко Іван Іванович – студент четвертого курсу електротехнічного факультету (гр. ЕПА-14), переможник Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Електричні машини та апарати»;

Аміров Артем Лернікович – магістр другого року навчання електротехнічного факультету (гр. ЕПА-16-1м), переможник Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Електричні машини та апарати»;

Кулініч Олександр Едуардович – магістр другого року навчання гірничо-металургійного факультету (гр. ГІВ-16-1м), переможник Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Гірництво»;

Скляр Анна Юріївна – студентка четвертого курсу гірничо-металургійного факультету (гр. ЗКК-14-1), переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Гірництво»;

Осипенко Роман Олегович – магістр другого року навчання гірничо-металургійного факультету (гр. ГБ-16-1м), переможник Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Гірництво»;

Плісковський Андрій Юрійович – магістр першого року навчання гірничо-металургійного факультету (гр. ЗГІП-17-1м), переможник Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Гірництво».

У номінації «За інтелектуальні досягнення» нагороджені: Вольних Наталія Андріївна – магістр першого року навчання факультету інформаційних технологій (гр. ПОКТ-17-1м), володарка диплому І ступеня Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка» для студентів вищих закладів освіти непедагогічного профілю;

Єршова Уляна Ігорівна – студентка другого року навчання факультету економіки та управління бізнесом (гр. ОП-16-1), посіла ІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з французької мови серед студентів технічних закладів вищої освіти, відзначена за найоригінальніший виступ на просвітницькому заході ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у форматі «Печа-Куча».

Студенти-призери власними науковими внесками довели, що сучасна молодь творча, креативна, наділена невичерпним джерелом ініціативи, енергії, активності, інновацій, незмінного натхнення. Свідченням цього є вихід України на вищий щабель наукового розвитку, що прямо пропорційно модернізації освіти як стратегічного напряму державної освітньої політики.