Партнерський діалог поліції і студентства

20.02.2016 року Криворізький відділ поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області у рамках довгострокового проекту «Партнерський діалог поліції і студентства» запрошує до участі у круглому столі на тему «Започаткування проекту «Партнерський діалог поліції і студентства»: пропозиції та обговорення», який відбудеться за адресою: Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Карла Маркса, 71.

Метою проекту є налагодження конструктивної співпраці між студентами Кривого Рогу та працівниками поліції на засадах відкритості, партнерства та взаємоповаги.

У рамках цього проекту студентській молоді буде надана можливість ознайомитися з суттю діяльності нової поліції, брати участь у тренінгах, з метою отримання роз’яснень важливих правових питань, співпрацювати з працівниками поліції шляхом підготовки та виконання спільних проектів, програм та заходів для задоволення потреб сучасного суспільства, а також організовувати та брати участь у спільних спортивних заходах.

Під час круглого столу буде представлений довгостроковий проект активної співпраці студентської молоді та працівників поліції, окреслені основні принципи, завдання та методи їх подальшої діяльності, детально описані усі можливості студентства під час участі в даному проекті. В умовах відкритого, партнерського, двостороннього діалогу будуть вирішені важливі питання щодо подальшої взаємної діяльності. Усім бажаючим, в рамках регламенту, буде надана можливість висловитися та задати питання організаторам та доповідачам (представникам поліції та студентської молоді).

До участі у круглому столі запрошуються активні студенти м. Кривого Рогу, які прагнуть змін та хочуть будувати якісно нове європейське суспільство. Адже цей проект надає можливість зробити крок в цьому напрямку, та побудувати нові взаємовідносини, на рівні європейських, між поліцією та громадськістю, без побудови яких неможливо змінити суспільство.

Усім зацікавленим у даному заході пропонується зареєструватися, надіславши лист на електронну адресу vplup.gromadu@gmail.com, вказавши прізвище та ім’я, вік, навчальний заклад та мету Вашої участі в даному заході.

Після цього Вам буде надіслано персональне запрошення та програма круглого столу на Вашу електронну адресу. Реєстрація учасників буде проходити тільки за запрошеннями.