Ознайомча екскурсія в ТОВ «АвтоЕнтерпрайз»

Студенти транспортного факультету побували на ознайомчій екскурсії в ТОВ «АвтоЕнтерпрайз» (АutoЕnterprise) на території ТРЦ «Юніон».

Компанія «АutoЕnterprise» є беззаперечним лідером з продажу електрокарів та встановлення зарядних станцій по всій території України з розповсюдженою мережею дилерських представництв. Станом на середину 2017 року було встановлено 800 зарядних станцій, потужністю від 7 до 55 кВт для зарядки електрокарів.

В рамках екскурсії, дилер з продажу електрокарів у місті Кривий Ріг, Старіцин Віталій Вікторович розповів про специфіку електричного та електронного обладнання, а також особливості експлуатації електромобілів на представлених електрокарах Nissan Leaf та Ford Focus. Крім цього студентів познайомили з сучасними вимогами до професійного рівня фахівців у сфері продажу, експлуатації та ремонту електрокарів.

По закінченні екскурсії усім присутнім студентам було проведено тест драйв на автомобілі Nissan Leaf, завдяки чому вони особисто змогли оцінити відмінність тягово-швидкісних та ходових властивостей в порівнянні з автомобілями оснащених традиційними двигунами внутрішнього згоряння.

Під час другої екскурсії студентам було представлено електромобіль Tesla Model S Р85+. В.В.Старіцин розповів про особливості електричної трансмісії, роботу акумуляторної батареї та автопілота. Крім цього були висвітлені питання сертифікації електромобілів в Україні.

По закінченні екскурсії студентам було проведено тест драйв на автомобілі Tesla Model S Р85+. Крім розкішного інтер’єра та безшумної роботи силового агрегату, вони змогли оцінити неперевершені та незабутні відчуття динаміки електрокара – розгін до 100 км/год за 4,2 с.

02Викладачі та студенти транспортного факультету висловлюють щиру подяку компанії «АutoЕnterprise» в особі Старіцина В.В. дилера в Криворізькому регіоні за надану можливість проведення екскурсії. ФОТОАЛЬБОМ