Онлайн-рішення для бізнесу

04.12.2017 відбулася фахова дискусія та обмін досвідом фахівців з транспортних технологій. В обговоренні питання «Розрахунки маршрутів доставки – онлайн-рішення для бізнесу» прийняли учать представники компанії Аnt-logistics, журналу «Дистрибуция и логистика», інтернет-сайту Logist.FM, Харківського національного університету міського господарства ім. А.Н. Бекетова – від Криворізького національного університету взяв участь кандидат технічних наук, доцент кафедри автомобільного транспорту транспортного факультету Почужевський О.Д.

Результатом зустрічі стало:

- формування напрямків подальшого розвитку онлайн-сервісів розрахунку маршрутів доставки товарів Муравьиная логистика® компанії Аnt-logistics;

- формування вимог до знань, вмінь та навичок випускників вишів спеціальності 275.03 транспортні технології (автомобільний транспорт);

- налагодження творчої співпраці між кафедрою автомобільного транспорту Криворізького національного університету та кафедрою транспортних систем и логістики Харківського національного університету міського господарства ім. А.Н. Бекетова.

Матеріали зустрічі http://logist.fm/reshenia/raschet-marshrutov-dostavki-onlayn-reshenie-dlya-biznesa