«NATO-QUEST»: продовження діалогу

З метою інтеграції України в євроатлантичний простір безпеки, Міністерство освіти і науки України сприяє громадським ініціативам, що проводять інформаційну кампанію серед населення щодо курсу України у НАТО. Одним із засобів інформування населення про НАТО став всеукраїнський проект – вікторина «NATO-QUEST». В університеті 4 червня вже вдруге відбулася зустріч студентського активу з автором цього проекту президентом Українсько-словацького центру партнерства Михайлом Колібабчуком. Планується, що переможці вікторини поїдуть до Брюсселю у штаб-квартиру НАТО чи на військові бази інших країн Альянсу, а також отримають цінні призи від партнерів проекту. Для цього треба лише завантажити собі мобільний додаток «NATO-QUEST» на пристрій, який підтримується операційною системою андроїд і виконувати завдання вікторини – відповідати на питання та долучати якомога більше друзів до своєї групи, яку учасник сам створює в додатку (діє за принципом соціальної мережі)». На цій зустрічі вже була відзначена найбільш активна учасниця – студентка географічного факультету Олена Булатова.