Міжвузівська студентська наукова конференція

24 березня 2015 р. в університеті працювала міжвузівська студентська  наукова конференція «Розвиток і раціоналізація навчально-виховних технологій в аспекті Європейського освітнього досвіду». Організатор та модератор заходів конференції – кафедра філософії і соціальних наук ДВНЗ «Криворізький національний університет».

Учасників конференції за дорученням керівництва привітав  – проректор з науково-педагогічної та навчально-виховної роботи, к.і.н., доцент Микола Стрюк.

У конференції взяли участь аспіранти, молоді вчені, студенти, викладачі з Кривого Рогу, Києва, Дніпропетровська – разом більше 50 осіб. Дискусію на пленарному засіданні за темою «Науково-методологічні і методичні засади реформування та модернізації національної вищої освіти» організували й провели завідувач кафедри філософії, д. філос. наук, професор Володимир Капіца, к. соц. наук, доцент Ольга Орлова, к. соц. наук, доцент Юрій Візниця, к. політ. наук, доцент Віталій Веденєєв. Своїми науковими доробками з проблем освіти поділилися студенти Криворізького національного університету, Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова, Київського національного університету культури і мистецтв, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, науковці Інституту геологічних наук Національної академії наук України викладачі гірничого коледжу КНУ.

Учасники конференції висловили багато цікавих думок з приводу наближення національної системи освіти до європейського освітнього простору, удосконалення та підвищення ефективності навчально-виховного процесу у вищих навчальних закладах. Конференція продемонструвала, що стан вищої школи є предметом уваги не тільки влади, але й академічної та студентської спільноти.