Міжвузівська студентська конференція

Звіт про проведення міжвузівської студентської конференції

Міжвузівська студентська конференція «Розвиток інтерактивних світоглядних практик та впровадження інноваційних методів навчального партнерства» була підготовлена та проведена кафедрою філософії і соціальних наук 25 квітня 2017 р. в аудиторіях головного корпусу ДВНЗ «Криворізький національний університет».

До організаційного комітету конференції були залучені проректор з науково-педагогічної та навчально-виховної роботи, к.істор.н., доцент
 М.І. Стрюк, завідувач кафедри філософії і соціальних наук, д.філос.н., професор В.Ф.Капіца, доцент кафедри філософії і соціальних наук, к.політ.н. В.О. Веденєєв та доцент кафедри філософії і соціальних наук, к.соціол.н.О.І. Орлова.

Згідно затвердженого плану, робота конференції відбувалась наступним чином: в 12.30 в аудиторії 434 розпочалось пленарне засідання, яке згодом було продовжено в 14.00 роботою секцій: в аудиторії 434 відбувались
секція 1. «Філософсько-методологічні засади розвитку інтерактивних методів навчання» (керівник В.Ф. Капіца) і секція 3. «Методологія та операційні методики проведення активуючої соціальної роботи з професійного становлення молодих фахівців»(керівник О.І. Орлова); в  аудиторії 429 відбувалась секція 2. «Формування активної громадянської позиції студентської молоді в навчальному процесі» (керівник В.О. Веденєєв).

Вже стало гарною традицією, що тематика та формат проведення конференцій, які щорічно організує кафедра філософії і соціальних наук ДВНЗ «КНУ» не залишає байдужою студентську молодь Криворіжжя. Тому на цьогорічному заході були присутні окрім студентів нашого вишу студенти з інших навчальних закладів міста, а саме з: гірничого та індустріального коледжів ДВНЗ «КНУ», Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана».

Роботу конференції з вітального слова та доповіді розпочав проф.
 В.Ф. Капіца, згодом керівники секцій власними доповідями розпочали секційні засідання. Безпосередньо на конференції були присутні 83 студенти. До збірника студентських наукових праць (який буде згодом видано за підсумками роботи конференції), подано 60 студентських робіт. На пленарному та секційних засіданнях безпосередньо виступило 30 студентів, думки яких не залишили аудиторію байдужою. Запитання присутніх, потребували уточнень та відповідей від доповідачів, що породжувало суперечки та конструктивний обмін думками, формувало зворотній зв'язок між виступаючим і аудиторією. Конференція пройшла в діловій і конструктивній обстановці, закінчилася приблизно о 16.00. Участь всіх доповідачів була відзначена «Дипломом учасника».

Звіт складено доцентом В.О. Веденєєвим.